B tým vede ve finále KHbL 2 : 0

B tým mužů (Dominik Mlateček) - Úvodní dvojici domácích zápasů má za sebou náš B tým, který se po víkendových kláních ujal vedení v sérii 2 : 0

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B - HBC Jokerit Chrudim B 3 : 2p (1 : 0, 0 : 1, 1 : 1 - 1 : 0)

Do první zápasu jsme vstoupili skvěle, kdy se hned po deseti vteřinách prosadil Zděnek. Po rychlém gólu se na naší straně dlouho nic nedělo.  A proto ve druhé třetině soupeř srovnal. Skóre po druhé třetině 1 : 1. Ve třetí třetině jsme šli opět do vedení, když se z brejku prosadil Zaplatílek. Jenže soupeř zvládnul vyrovnat a tak se šlo do prodloužení. V prodloužení rozhodl Král a my se ujali vedení v sérii 1 : 0.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B - HBC Jokerit Chrudim B 4 : 3 (1 : 0, 3 : 0, 0 : 3)

Druhý zápas jsme chtěli rozhodnout  bez prodloužení. To se nám dařilo po dvou třetinách, když se trefili Pilař, Král, Pochobradský a Ježek. A na tabuli svítilo 4 : 0. Bohužel místo toho, abychom výsledek udrželi, tak soupeř během poslední třetiny snižoval a dvě minuty před koncem to bylo už 4 : 3. Naštěstí pro nás se nám tenhle výsledek podařilo udržet až do poslední sirény. Pochvala patří celému týmu a děkujeme fanouškům za podporu.