B tým v úvodu sezóny přejel Opatovice

B tým mužů (Petr Korbel) - V neděli 11. 9. zahájil sezónu i náš B tým a to nadmíru úspěšně.

Jak už jsme uvedli dříve náš B tým se po zisku titulu ve 2. národní hokejbalové lize po dvou sezónách přesunul zpět do Krajské hokejbalové ligy. Důvodem bylo zejména ukončení kariér několika hráčů. Vinou disciplinárního trestu z minulé sezóny z vyhroceného finále s Chrudimí musí náš tým úvodní dva domácí zápasy odehrát na cizím hřišti, což se poprvé uskutečnilo přávě v neděli. Papírově jsme byli domácím mužstvem, ale utkání se odehrálo v Přelouči, kde nám byl soupeřem tým Opatovic. K zápasu, ve kterém naši hráči opět nastoupili v sympatických "retro" dresech, nám napsal nový lídr B týmu Dominik Mlateček: První třetinu jsme odehráli opatrně a spíš jsme se sehrávali po delší zápasové pauze. Zápas se rozhodl ve druhé třetině, kdy se nám podařilo vstřelit první branku a to ještě v oslabení a třetinu jsme vyhráli 5:0. Zápas jsme pak měli pod kontrolou a snažili se ho dohrát v poklidu a bez zbytečných vyloučení. Pochvalu si zaslouží celý tým.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Opatovice nad Labem 9 : 0 (0 : 0, 5 : 0, 4 : 0)

Sestava: L. Lagron - M. Tulach, J. Bugel, M. Nekola, A. Kudláček - T. Ježek, L. Čeřovský, S. Zděnek, T. Kroupa, S. Tesař, M. Peřina, V. Novotný, Da. Mlateček, Do. Mlateček

Branky: 17:57 Da. Mlateček, 20:40 L. Čeřovský (Ježek), 21:14 L. Čeřovský (Tulach, Zděnek), 26:51 M.Peřina (Nekola, Zděnek), 29:42 S. Tesař (Nekola, Peřina), 32:53 M. Tulach (Zděnek, Nekola), 34:13 S. Tesař (Peřina, Kudláček), 37:22 M. Peřina (Nekola), 44:20 Do. Mlateček (Da. Mlateček)

Autorkou fotogalerie je Jana Nekolová. Jí a Martinovi Nekolovi, který za nás v tomto zápasu nastoupil, bychom rádi pogratulovali k sňatku a popřáli hodně štěstí do dalšího společného života. http://kahlanka.rajce.idnes.cz/KHbL_HBC_JTEKT_Svitkov_Stars_Pce_B_-_HBC_Opatovice_nad_Labem_11.9.2016/