B tým ukončil sezónu přátelským utkáním s HBC Osíkem

B tým (Jana Martinů) - V sobotu 8. 6. 2013 odpoledne ukončil letošní sezónu B tým přátelským utkáním na svém domácím hřišti s HBC Osíkem z Litomyšle.

TJ Paramo Svítkov Stars B - HBC Osík 10 : 6 (5:2, 4:2, 1:2)

V sobotu 8.6.2013 odpoledne ukončil letošní sezonu B tým přátelským utkáním na svém domácím hřišti s HBC Osíkem z Litomyšle, který se od roku 2011 účastní Kýtokapu, Pirátcupu a domácího Osíkcupu. Na časomíru zasedl Štěpán Kánský a zápas odpískal zkušený rozhodčí Petr Pavlovec.

První gól padl už ve čtvrté minutě první třetiny zásluhou našeho Pavla Šprincla (as. David Černický). V šesté minutě se přidal Slavomír Zdeněk (as. Robert Košťál). Tři minuty poté se prosadil i Vojtěch Šlitr (as. Robert Košťál). Ovšem hosté to nezabalili a pár vteřin nato propálil našeho brankáře hostující Martin Němec, kterého jsme vídali hrát v KHbL za Opatovice a v 2. NHbL za Kohouty z České Třebové. Jeho kolega David Jirouš přidal ve dvanácté minutě druhý gól hostů (3:2). Minutu poté se podruhé trefil Vojtěch Šlitr a ve čtrnácté minutě i Pavel Šprincl (5:2).

V první minutě druhé třetiny se hosté nestačili rozkoukat a už tahali míček ze své sítě a to zásluhou Davida Černického, pro kterého to byla druhá trefa v zápase (as. Tomáš Novák a Pavel Šprincl). Tři minuty nato dal svůj hattrick Pavel Šprincl. Stejný hráč přidal v sedmé minutě i osmý gól. V deváté minutě se opět probudili hosté, kteří dali během jedné minuty dva góly a to zásluhou Martina Němce a Zbyňka Oplištila (8:4). Minutu poté se prosadil i Pavel Šováň (as. Robert Košťál).

Třetí třetina byla gólově v režii hostů, když dvakrát skórovali a to Pavel Lustyk v sedmé minutě a Martin Němec svým hattrickem v osmé minutě (9:6). Poslední minutu zápasu svým pátým gólem a našim desátým ukončil zápas Pavel Šprincl.

Sestava Svítkova: Vondra Jan - Vokál Petr, Novák Tomáš, Starý Petr, Nekola Martin - Košťál Robert, Zdeněk Slavomír, Kánský Zdeněk (C), Pazdera Luboš, Šlitr Vojtěch, Černický David, Homola Ladislav, Šprincl Pavel, Šováň Pavel (trenér Kánský Zdeněk)

Sestava Osíku: Novotný Ondřej - Nekvinda Jan, Truhlář Stanislav, Laštovica Ondřej, Stráník František - Smažil Martin, Oplištil Zbyněk, Lustyk Pavel, Hajzler Daniel, Němec Martin (C), Škeřík Pavel, Jiruše David (trenér Němec Martin)