B tým Svítkova skončil už předkole play-off

B tým (Jana Martinů) - Poslední dubnový víkend se svítkovský B tým utkal v předkole play-off s C týmem Autosklářů, který je dvakrát porazil. Tím pro B tým letošní sezóna skončila.

Sobota 27. 4. 2013

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C 5 : 6 (4:1,1:0,0:5)

V sobotu odpoledne se svítkovský B tým utkal v předkole play off s C týmem Autosklářů, kteří obohatili svoji soupisku o pět hráčů z B týmu. Díky zranění naše řady rozšířil mladší dorostenec Píďa, který dal ve třetí minutě první třetiny náš první gól (as. Hejky a Mob). Dvacet devět vteřin na to přidal druhý gól Čerňa (as. Píďa a Hejky). Svoji střeleckou impotenci v letošní sezoně konečně prolomil v osmé minutě Váša (as. Starda a Mob). Šest minut poté skóroval podruhé (as. Vojta a Mob), čímž zakončil první třetinu 4:1 v náš prospěch. V deváté minutě druhé třetiny využil nabídnutou přesilovku Žid (as. Mates a Hejky). Díky spoustě vyloučení na obou stranách to bylo vše, co se ve druhé třetině událo. Třetí třetina byla jako zlý sen, ze kterého jsme se bohužel až do jejího konce nevzpamatovali. Hostům se podařilo postupně vyrovnat a nakonec vyhrát, což byla pro nás studená sprcha. Jejich obrat začal ve třetí minutě, třicet vteřin na to skórovali znovu a v osmé minutě se dokonce trefili ve vlastním oslabení. V jedenácté minutě došlo k zranění našeho brankáře a tak si naše střídačka vzala time-out. Minutu do konce si ho vzali i hosté a hráli power-play, kterou proměnili a tím vyrovnali. V čase 44:41 dali hosté vítězný gól, kterým dokonali náš sobotní debakl.

Střely na branku: 30:38 (9:12, 13:13, 8:13), vyloučení: 6:6 (2:1, 4:4, 0:1), přesilovky: 4:5, využití přesilovek: 1:0, br. v oslabení: 0:1

Sestava: Vondra Jan, Dvořáček Tomáš – Košťál Robert, Vokál Petr, Bulva Martin, Záleský Petr, Starý Martin, Nekola Martin (A) – Kánský Zdeněk ©, Hejkrlík Martin, Hanč Michal, Pazdera Luboš, Vašina Adam,     Šlitr Vojtěch, Černický David, Homola Ladislav, Pitthard Martin (MD), Šprincl Pavel (A)

Branky: Pitthard Martin (1+1), Černický David (1), Vašina Adam (2), Záleský Petr (1), Hejkrlík Martin (0+3), Nekola Martin (0+3), Starý Martin (0+1), Šlitr Vojtěch (0+1), Bulva Martin (0+1)

Neděle 28. 4. 2013

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C - TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B 6 : 3 (1:0,4:0,1:3)

Díky celodennímu turnaji žen v Berouně jsem nestihla první třetinu a přijela jsem do Polabin na začátku druhé třetiny za stavu 1:0 pro domácí, kteří dali gól v šesté minutě při přesilovce. Než jsem se rozkoukala, tak to začalo do naší branky padat. Hned ve druhé minutě jsme dostali druhý gól, čtyři minuty na to třetí a tři minuty do konce další dva slepené góly během 30 vteřin, což byla pro nás těžká sprcha. Kluci to ale nevzdali a ve třetí třetině zabojovali. Hned v první minutě se trefil Kopejda (as. Marw), kteří využili nabídnutou přesilovku a dvě minuty poté se prosadil i Čerňa (as. Špriny). Kluky to nakoplo a lítali po hřišti, jak smyslů zbavení. Střely na bránu lítaly, ale ne a ne to tam padnout. Až v desáté minutě při přesilovce 3x5 dal náš třetí gól Láďa (as. Hejky). Kluci ještě zvýšili frekvenci, ale štěstíčko na naší straně nebylo. Minutu do konce jsme měli přesilovku 3x5 a tak jsme si vzali time-out a hráli power-play, kterou jsme bohužel neproměnili a naopak domácí v oslabení skórovali brankou z ofsajdu. Bohužel jsme prohráli druhý zápas a tím pro nás letošní sezona skončila už v předkole play-off, což asi nikdo nečekal. Nutno říct, že Autoskláři hráli na hranici pravidel a ne všechny fauly byly po zásluze potrestány. Kluci dali ve třetí třetině do zápasu všechno, což musel každý přítomný uznat. Já jsem jim vděčná za to, že jsem u toho mohla být s nimi a moc jim děkuji za tuto sezónu, kterou jsem na jejich střídačce mohla prožít a už teď se těším na tu další.

Sestava: Dvořáček Tomáš, Vondra Jan – Košťál Robert, Vokál Petr, Bulva Martin, Starý Martin, Šprincl Pavel a Kopecký Radek (A) – Kánský Zdeněk ©, Hejkrlík Martin, Hanč Michal, Pazdera Luboš, Vašina Adam, Šlitr Vojtěch, Černický David, Homola Ladislav, Cinko Martin (A)

Branky: Kopecký Radek (1), Černický David (1), Homola Ladislav (1), Cinko Martin (0+1), Šprincl Pavel (0+1), Hejkrlík Martin (0+1)