B tým slaví první výhru v 2. NHbL

B tým (Jana Martinů) - V sobotu 21. 3. odpoledne se B tým utkal s Ježky v Heřmanově Městci, které o dva góly porazil a připsal si tak svoji první výhru v 2. NHbL.

Ježci Heřmanův Městec - HBC JTEKT Svítkov Stars B 4 : 6 (2:5, 0:1, 2:0)

Střely na branku: 47:36 (21:11, 12:14, 14:11), Vyloučení: 12:14 (2:1, 2:3, 8:10), Přesilovky: 5:3,
Využití: 1:1, Oslabení: 1:1

Na zápas do Heřmanova Městce jsme odjeli v plné polní, neboť nám vypomohlo pět hráčů z A týmu, kteří byli téměř u všech našich branek. Starší dorostenci bohužel měli dva zápasy na hřišti ve Svítkově, takže tentokrát nemohli.

Zápas jsme otevřeli ve druhé minutě první třetiny gólem Davida Černického, kterému namazal Martin Holéci (0:1). Během třiceti vteřin už tahali domácí druhý gól ze své sítě po trefě Ondřeje Wabera (asistence Tomáš Hackenberg) 0:2. V šesté minutě se prosadil i Lukáš Čeřovský po nahrávce od kapitána týmu Martina Nekoly (0:3). Poté jsme však polevili a nechali domácí dvakrát skórovat. Nejdříve snížili v osmé minutě na 1:3 a pak v desáté minutě ve vlastním oslabení na 2:3, což nevypadalo moc dobře. Kluci se však probrali a začali zase makat na plné obrátky, což vyústilo v další dva góly, které jsme dali ještě do konce druhé třetiny. Nejdříve jsme v jedenácté minutě využili nabídnutou přesilovku po spolupráci Ondřeje Wabera a Radka Kopeckého (2:4) a dvě minuty poté ještě zvýšil náš náskok Tomáš Hackenberg po asistenci od Radka Kopeckého a Ondřeje Wabera (2:5). Poté domácí vyměnili gólmana a do branky se postavil patnáctiletý Lukáš Synek. Ve druhé třetině padl pouze jeden gól a to hned na začátku v první minutě a to z našich hokejek a v našem oslabení od Jana Bugela (asistence Ondřej Waber) 2:6. Ve třetí třetině, která byla poznamenána spousty vyloučeními na obou stranách, kdy trestná tomu náporu málem nestačila, padli pouze dva góly a to z hokejek domácích, když v osmé minutě snížili na 3:6 a pak v jedenácté minutě po využité přesilovce na 4:6.

V příštím zápase nás čekají v sobotu od 16:30 hod. Živanice, které mají stejné domácí hřiště jako my a to na našem hřišti ve Svítkově, takže nemusíme nikam cestovat :-).

Sestava: Lagron Lukáš (SS) – Bugel Jan (SS), Faltus Antonín, Kožený Aleš, Mlateček David, Nekola Martin © - Čeřovský Lukáš, Golombiowski Martin, Zdeněk Slavomír, Zelinka Tadeáš, Černický David (A), Hackenberg Tomáš (A), Holéci Martin (A), Kopecký Radek (A), Waber Ondřej (A), trenér Koch Robert

Branky: 1:10 Černický David (Holéci Martin), 1:44 Waber Ondřej (Hackenberk Tomáš), 5:46 Čeřovský Lukáš (Nekola Martin), 10:11 Waber Ondřej (Kopecký Radek) PP, 12:39 Hackenberg Tomáš (Kopecký Radek, Waber Ondřej), 15:53 Bugel Jan (Waber Ondřej) SH