B tým si připsal první vítězství

B tým mužů (David Mlateček) - Své první vítězství v letošním ročníku druhé ligy si připsal náš B tým v sobotu 20. 10. ve Svitavách.

1. HBC Svitavy - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 2 : 5 (0 : 3, 0 : 2, 2 : 0)

Sestava - Šídlo (Lagron) - Mifek, Modrý, Zděnek, Ježek, Jelínek, Čech, Dudík, Novotný L., Mlateček
branky - 3x Novotný, Ježek, Čech

Do Svitav jsme odjeli v menším počtů hráčů, ale za to s mládím. Zápas začal za deště, což nám hrálo trochu do karet, a hned se prosadilo mladé duo. Po nahrávce Jirky Dudíka se prosadil Lukáš Novotný, pak další jejich střídání a stejná souhra. Bohužel se nám v polovině třetiny zranil Sláva Zděněk a tak se do obrany přesunul univerzál David Mlateček. Pár vteřin před koncem se opřel do střely Olda Jelínek a trefil před bránou clonícího Mlatečka, ten potom našel hokejku Ježka a bylo to 3 : 0. Do druhé třetiny jsme šli se stejnou taktikou. Stále se jsme drželi soupeře dál od naší brány, když se to nepodařilo, tak zakročil skvěle chytající mladíček Šídlo. Ve druhé třetině se prosadil osmnáctiletý Čech a po něm dokonal svůj první hattrick za muže Lukáš Novotný. Po druhé třetině svítilo skóre 5:0 pro nás. Ve třetí třetině zněl rozkaz jasně udržet výsledek a odvézt všechny body do Svítkova. Soupeř se nakonec prosadil dvakrát, když na první gól nahrála Lenka Kolínková a druhý sama vsítila. Chválím celý tým.