B tým si poradil s Opatovicemi

B tým mužů (Dominik Mlateček) - Další utkání jarní části jsme hráli v neděli 12. 3. v Přelouči proti Opatovicím.

Čekali jsme snadný zápas, ale opak byl pravdou. Zápas jsem začali dobře a hned ze začátku se nám podařilo jít do dvoubrankového vedení, když se trefil David Mlateček a Slavomír Zděnek, ale pak jsme polevili a podcenili soupeře. Ten převzal iniciativu a před koncem první třetiny se mu podařilo snížit. Ve druhé třetině se podařilo Opatovicím vyrovnat. Vedení na naši stranu vrátil lídr produktivity Čeřovský. Do třetí třetiny jsme nastoupili s tím, že nepřipustíme žádné drama a zápas rozhodneme. To se nám podařilo. Po brankách Martina Hejkrlíka, Dominika Mlatečka a mladšího dorostence Vojty Novotného jsme zápas dotáhli do vítězného konce. V brance nás držel brankář Lukáš Lagron. Chtěl bych poděkovat celému týmu za předvedený a bojovný výkon a také Martině Topičové, která na poslední chvíli doplnila naše řady.

Sestava: Lagron L. - Mifek M., Peřina M., Bugel J., Michal J., Čeřovský L., Ježek T., Hejkrlík M., Zděnek S., Papadopulos N., Topičová M., Novotný V., Mlateček Da., Mlateček Do

Branky: 2:07 Mlateček Da (Mlateček Do, Novotný), 4:54 Zděnek (Papadopulos ), 18:34 Čeřovský (Peřina), 34:23 Hejkrlík (Ježek), 41:00 Mlateček Do (Mlateček Da), 43:22 Novotný (Papadopulos)