B tým rozhodl o vítězství pěti góly ve třetí třetině

B tým (Jana Martinů) - V neděli 4. 5. ráno se B týmu utkal s Vrtačkami z Chlumce na jejich půdě a porazil je pěti góly ve třetí třetině.

HbC Chlumec nad Cidlinou B - TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B 1:6 (1:0,0:1,0:5)

V neděli se B tým vydal do nedalekého Chlumce, kdese dopoledne utkal s domácími Vrtačkami. Díky malé účasti hráčů B týmu, jeho lajny doplnili hráči A týmu Milan Mifek, Pavel Šováň a Jakub Velecký, kterým již skončila sezona, stejně jako starším dorostencům Oldřichovi Jelínkovi, Martinovi Pitthardovi a Petrovi Votavovi, kteří se rozhodně neztratili, ba naopak.

Zápas překvapivě otevřeli domácí Vrtačky dvě minuty do konce první třetiny (1:0). Nám se po neproměněném TS Martina Pittharda, podařilo vyrovnat až v sedmé minutě druhé třetiny gólem Radka Kopeckého (as. Luboš Pazdera a Martin Pitthard) 1:1. To bylo však v druhé třetině vše, i přesto, že nám domácí nabídli dvě přesilovky, které jsme bohužel neproměnili. O výsledku rozhodla až třetí třetina, ve které nás dostal do vedení Milan Mifek (as. Oldřich Jelínek a Martin Hejkrlík) 1:2. Čtyři minuty poté skóroval i Pavel Šováň (as. Jakub Velecký) 1:3. Další tři minuty nato využil nabídnutou přesilovku Michal Hanč (1:4). Minutu a půl poté prostřelil podruhé domácího brankáře Pavel Šováň (as. Jakub Velecký a Adam Vašina) 1:5 a osm vteřin do konce zápasu přidal ještě poslední šestý gól Martin Hejkrlík (as. Michal Hanč), čímž dokonal skvěle odehranou třetí třetinu.

Střely na branku: 18:23 (8:6,6:9,4:8), vyloučení: 5:2 (0:0,3:1,2:1), přesilovky: 2:5, využití přesilovek: 0:1, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Kaván Filip (Kevin) – Vokál Petr (Vočko), Novák Tomáš (Novis), Bulva Martin (Mates) – Hejkrlík Martin (Hejky), Hanč Michal (Kosťa), Vašina Adam (Váša), Pazdera Luboš (Pazdy), Kopecký Radek (Kopejda/A), Mifek Milan (Mífa/A), Šováň Pavel (Šovi/A), Velecký Jakub (Kuba/A), Jelínek Oldřich (Olda/SD), Pitthard Martin (Píďa/SD), Votava Petr (Voty/SD)

Branky: 21:58 Kopecký Radek (Pazdera Luboš, Pitthard Martin), 30:52 Mifek Milan (Jelínek Oldřich, Hejkrlík Martin), 33:01 Šováň Pavel (Velecký Jakub), 36:55 Hanč Michal PP, 38:31 Šováň Pavel (Velecký Jakub, Vašina Adam), 44:52 Hejkrlík Martin (Hanč Michal)