B tým přetlačil Deltu

B tým mužů (Petr Korbel) - V sobotu 5. 3. zahájil boj o co nejlepší postavení v play-off 2. národní hokejbalové ligy i náš B tým a začal ho úspěšně.

V sobotu byl náš tým v roli hostujícího celku, ale protože Delta Pardubice používá náš stadion rovněž ke svým domácím zápasům, mohli jsme utkání sledovat pěkně doma.

Delta Pardubice - HBC JTEKT Svítkov Stars B 2 : 3 sn (2 : 0, 0 : 2, 0 : 0 - 0 : 1)

Branky: Čeřovský, Ježek, samostatný nájezd Král

Do zápasu vlétla lépe Delta a když po první třetině vedla 2 : 0, vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Gól Čeřovského ve druhé třetině ale vlil do žil našich hráčů novou energii a obraz hry se změnil. Do jejího konce bylo srovnáno, ale mohlo být i lépe, kdyby brankář Delty svůj tým nepodržel. Třetí třetina byla zpočátku herně vyrovnaná, postupně ale soupeř získal převahu. Gól ale nevsítil a tak se šlo do nájezdů, kde jsme druhý bod získali my.

David Mlateček zápas komentoval: Sestava byla doplněna o dorostence. Odehráli jsme skvělý zápas, a tak jsou pro nás dva body skvělým vstupem do jarní části sezóny. Chtěl bych pochválit výkon celého mužstva.

Sestava: Černický - Hlavsa, Šováň, Mifek, Kudláček - Čeřovský, Ježek, Hejkrlík, Král, Zelinka, Bukač, Hlaváček, Michal