B tým přes velkou snahu padl v derby

B tým mužů (red.) - V sobotu 9. 3. zahájil jarní část sezóny náš B tým těžkým derby s rezervou našeho polabinského rivala.

K týmu nastoupil pro jarní část nový trenér Martin Černický, čímž bychom Davidovi Mlatečkovi, který i nadále pokračuje u dorostu, poděkovali za odvedenou práci. Nelehký úkol postavila před trenéra i velká marodka, ale nakonec se podařilo postavit do pole potřebný počet hráčů a svoji premiéru si tak v mužské soutěži odbyli i někteří dorostenci. Trenér utkání hodnotí: Věděli jsme, že nás čeká velmi těžký souper, kterému jsme se snažli hru od začátku znepříjemnit. První dvě třetiny se hráči drželi taktiky, která se nám vyplácela a bylo z toho jednogólové manko i přes to, že jsme si vytvořili řadu gólových příležitostí, ale chybělo nám štěstí v zakončení. Ve třetí třetině nám soupeř odskočil na rozdíl dvou branek a zbytek zápasu jsme již museli riskovat, což se nám bohužel nevyplatilo. Otevřená hra soupeři vyhovovala a vyvrcholila dalšími třemi góly v naší brance. Musím, ale hráče pochválit za předvedenou hru a bojovnost. Máme do dalších zápasů na čem stavět a věřím, že se výsledky dostaví.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B 2 : 7 (0 : 1, 2 : 2, 0 : 4)

Střelci: Čech, Novotný P.

Sestava: Snížek - Hlavsa, Korbel, Birta, Adámek, Mouric - Ježek, Zděnek, Hübl, Novotný L., Novorný P., Novák, Ilich, Čech