B tým pomalu šplhá vzhůru tabulkou

B tým (Jana Martinů) – V neděli 30. 3. odpoledne se B tým utkal s Žamberkem, kterému oplatil porážku z podzimu.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B – SK Hokejbal Žamberk 5 : 1 (1:0, 2:0, 2:1)

V nedělním odpoledni se B tým doma utkal s Žamberkem, kterému oplatil porážku z podzimu a připsal si tak důležité tři body do tabulky. Ty ho vynesly již na osmou příčku v tabulce. Zápas otevřel v deváté minutě první třetiny Zdeněk Slavomír (as. Daniel Žák) 1:0. To bylo však v první třetině vše. V druhé třetině se v sedmé minutě trefil i sám Daniel Žák (as. kapitán týmu a trenér v jedné osobě Zdeněk Kánský) a čtyři minuty poté podruhé Zdeněk Slavomír (as. Martin Hejkrlík) 3:0, což už vypadalo slibně. V páté minutě třetí třetiny se podařilo využít hostům přesilovku (3:1). Ovšem minutu nato jsme opět navýšili naše vedení gólem Radka Kopeckého (4:1). Poslední gól padl v posledních vteřinách zápasu z přesilové hry z hokejky Petra Jílka (as. Radek Kopecký a Zdeněk Kánský) 5:1 a tři body byly doma.

Střely na branku: 28:27 (10:8, 11:5, 7:14), vyloučení: 3:1 (0:0, 1:0, 2:1), přesilovky: 1:3, využití přesilovek: 1:1, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Kaván Filip (Kevin) - Vokál Petr (Vočko), Jílek Petr (Jíla), Žák Daniel (Žakys), Hanč Michal (Kosťa)  - Slavomír Zdeněk (Sláva), Kánský Zdeněk (C/Zdenda), Hejkrlík Martin (Hejky), Pazdera Luboš (Pazdy), Vašina Adam (Váša), Šlitr Vojtěch (Vojta), Homola Ladislav (Láďa), Kopecký Radek (Kopejda/A)

Branky: 8:07 Zdeněk Slavomír (Daniel Žák), 21:34 Daniel Žák (Zdeněk Kánský), 25:44 Zdeněk Slavomír (Martin Hejkrlík), 35:08 Kopecký Radek, 44:54 Petr Jílek (Radek Kopecký, Zdeněk Kánský) PP