B tým podzimním mistrem

B tým mužů (Dominik Mlateček) - Vítězství našich barev a zaváhání Žamberka znamená, že naše béčko přezimuje na prvním místě Krajské ligy.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B - Ježci Heřmanův Městec B 7 : 4 (2 : 1, 4 : 2, 1 : 1)

V neděli nás čekal už podruhé v této sezóně Heřmanův Městec "B". Do zápasu jsme nevstoupili zrovna dobře a po špatném obsazení u brány šel soupeř do vedení. Naštěstí se nám podařilo rychle vyrovnat, když se trefil mladší dorostenec Vojtěch Novotný. Do konce třetiny se ještě trefil Ježek Tomáš a tak první třetina skončila v náš prospěch. Druhou třetinu jsme začali v rychlejším tempu než třetinu první. Vyhráli jsme ji 4:2, když se trefil Jílek, Novotný, Zaplatílek a Peřina, pro kterého to byl už čtvrtý bod v utkání. Ve třetí třetině jsme přidali už jen jednu branku a to zásluhou Čeřovského. Zápas jsme dotáhli do vítězného konce a zajistili si tak už účast v play-off. I když soupeř přijel v oslabené sestavě byl důstojným protivníkem.  Pochvala pro celý tým.

Branky: 5:34 Novotný (Peřina, Mifek), 13:08 Ježek (Peřina), 17:12 Jílek, 18:12 Novotný (Mlateček Da., Mlateček Do.), 21:43 Zaplatílek (Hlaváček, Peřina), 24:42 Peřina (Pelikán), 36:24 Čeřovský (Ježek)

Sestava: Lagron L. - Mifek M., Peřina M., Michal J., Pelikán O., Jílek P., Čeřovský L., Ježek T., Zděnek S., Zaplatílek P., Hlaváček T., Tesař S., Novotný V., Mlateček Da., Mlateček Do.