B tým otočil zápas s Českou Třebovou

B tým mužů (Martin Černický) - V sobotu 2. 11. zavítal do Svítkova jeden ze spolufavoritů druhé ligy a náš tým se měl co ohánět.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B – TJ Lokomotiva Česká Třebová A 4 : 3 (1:1, 3:2, 0:0)

Branky: Hrnčíř 2, Filip, Ježek

Střely: 32 : 24

Sestava: Šťovíček – Rytíř, Hrnčíř, Korbel, Birta, Novotný P., Ježek, Zdeněk, Maixner, Filip, Bláha T.

Do dnešního zápasu jsme šli s tím, že nás nečeká nic lehkého a přijede soupeř, který bude hrát rychlý hokejbal. To se potvrdilo a hráči Třebové na nás vlítli. Výborně nás napadali a to nás nutilo kupit mnoho chyb a nedařilo se nám vůbec to co jsme chtěli hrát. Paradoxně jsme první gól vstřelili mi po několika dorážkách. To bylo z naší strany vše co se nám do konce třetiny podařilo a jen díky výborně chytajícímu Šťovíčkovi se šlo do šaten pouze za stavu 1:1, když nestačil na střelu Zemana v poslední minutě.

Druhou třetinu jsme začali tak jak jsme skončili tu první a během minuty inkasovali dvě branky. Nikdo ale nesložil zbraně, spíše naopak jsme se konečně dokázali srovnávat s hrou soupeře a dostali jsme se k tomu co jsme chtěli hrát. Výsledkem byly tři vstřelené branky do konce třetiny a obrat na 4:3.

Třetí třetinu jsme byli na koni a šance střídala šanci, ale nedařilo se nám vstřelit uklidňující branku a tak jsme museli ubránit nejtěsnější možný výsledek, což se podařilo.

Chtěl bych pochválit všechny hráče za bojovnost a hlavně za to, že se nesložili po třetím gólu.