B tým nestačil v neděli na Chrudim

B tým (Jana Martinů) – V neděli o půl deváté ráno oslabený B tým Svítkova doma nestačil na B tým Chrudimi, který přijel ve třech lajnách, což bylo znát.

V neděli o půl deváté ráno, kdy většina lidí ještě spinká, se dvě lajny B týmu Svítkova utkaly se třemi lajnami B týmu Chrudimi. Oslabenému B týmu Svítkova, který měl jen šest vlastních hráčů a gólmana Kevina pomohli starší dorostenci Voty s Oldou a hráči A týmu Mífa, Kuba a Kopejda, který přijel až na druhou třetinu.

Začátek první třetiny se nám vůbec nepovedl, protože než jsme se stačili rozkoukat, tak už jsme tahali dva góly ze své sítě, což byla pro nás těžká sprcha. Kluci se však vzpamatovali a rozpohybovali hru, ale i přes všechnu jejich snahu se všechno odráželo jen na hokejky hostů, kteří přidali v jedenácté minutě třetí gól.

Ve druhé minutě druhé třetiny využili hosté nabídnutou přesilovku a už to bylo 0:4. Ale minutu poté se konečně podařilo prosadit matadorovi Mífovi (as. Hejky) 1:4, a když pět minut před koncem druhé třetiny ještě přidal druhý gól Láďa (as. Zdenda) 2:4, tak to začalo vypadat dobře. Bohužel však hosté do minuty udeřili (2:5) a zastavili tak naši snahu k obratu. Jako bychom dělali jeden krok dopředu a dva dozadu.

Ve třetí třetině se jako první zase prosadili hosté a to v páté minutě (2:6). Pár vteřin nato se trefil podruhé matador Mífa (as. Hejky) 3:6. Ovšem hosté opět dvě minuty nato udeřili (3:7) a tři minuty před koncem třetí třetiny dokonce skórovali ve vlastním oslabení (3:8). Minutu poté se nám podařilo využít přesilovku gólem Zdendy, kapitána týmu a trenéra v jedné osobě (4:8) a v posledních vteřinách zápasu dal poslední gól Jirka a upravil tak konečné skóre na 5:8.

Příští neděli odpoledne zajíždíme na náš poslední podzimní zápas do Přelouče, kde se utkáme s domácími Opatovicemi, které jsou bez bodu na posledním místě v tabulce.

Střely na branku: 27:34 (6:12, 8:11, 13:11), vyloučení: 3:4 (1:2, 2:1, 0:1), přesilovky: 4:3, využití přesilovek: 1:1, br. v oslabení: 0:1

Sestava: Kaván Filip (Kevin) – Seidl Jiří (Jirka), Kánský Zdeněk (Zdenda/C), Hanč Michal (Kosťa), Votava Petr (Voty/SD) - Hejkrlík Martin (Hejky), Vašina Adam (Váša), Homola Ladislav (Láďa), Jelínek Oldřich (Olda/SD), Kopecký Radek (Kopejda/A), Mifek Milan (Mífa/A), Velecký Jakub (Kuba/A)

Branky: 17:55 Mifek Milan (Hejkrlík Martin), 24:41 Homola Ladislav (Kánský Zdeněk), 35:13 Mifek Milan (Hejkrlík Martin), 42:44 Kánský Zdeněk (Homola Ladislav) PP, 44:55 Seidl Jiří