B tým nestačil na nabitou střídačku Delty

B tým (Jana Martinů) - V neděli 12. 4. odpoledne se náš B tým utkal v Polabinách s domácí Deltou, před kterou se musel sklonit.

V neděli odpoledne se B tým utkal v Polabinách s domácí Deltou, před kterou se musel sklonit.

Delta Pardubice A - HBC JTEKT Svítkov Stars B 7 : 3 (2:1, 2:1, 3:1)

Střely na branku: 42:34 (15:8, 14:11, 13:15), Vyloučení: 2:3, Přesilovky: 3:2, Využití: 1:0, Oslabení: 0:0

V neděli odpoledne se B tým utkal v Polabinách s domácí Deltou, která měla nabitou střídačku včetně extraligových hvězd. Ani Svítkov nebyl pozadu a měl skoro tři kompletní lajny včetně pěti hráčů z A týmu, kteří byli u všech našich gólů, což nakonec na Deltu stejně nestačilo.

Zápas otevřeli domácí ve čtvrté minutě první třetiny (1:0). Nám se podařilo vyrovnat až v jedenácté minutě kapitánem týmu Ondřejem Waberem (1:1). Deset vteřin poté však domácí udeřili podruhé (2:1). My jsme opět vyrovnali a to ve dvacáté šesté minutě Radkem Kopeckým (2:2). V poslední minutě druhé třetiny nám dali domácí dva slepené góly během osmi vteřin (4:2), což byl zlomový okamžik celého zápasu. Ve druhé minutě třetí třetiny ještě domácí využili nabídnutou přesilovku a zvýšili na 5:2. Dvě minuty poté tahala naše brankářka Petra Outratová, míček ze své sítě po šesté (6:2). Minutu nato jsme ještě našim třetím gólem od Tadeáše Zelinky (asistence Ondřej Waber) ještě upravili skóre zápasu na 6:3, které domácí ukončili sedmou brankou v třicáté osmé minutě třetí třetiny (7:3).

V sobotu 18. 4. 2015 hrajeme doma od 15:00 hod. s pardubickými Autoskláři, kteří momentálně okupují předposlední místo v tabulce.

Sestava: Outratová Petra (MD) – Mlateček David, Kožený Aleš, Faltus Antonín, Šatara Petr (A), Michal Jan (SD) – Velecký Jakub (A), Cinko Radek (A), Bukač Roman – Zdeněk Slavomír, Waber Ondřej (A), Kopecký Radek (A) – Zelinka Tadeáš, Franc Tomáš, Tomášek Michal

Branky: 10:22 Waber Ondřej, 25:15 Kopecký Radek, 35:38 Zelinka Tadeáš (Waber Ondřej)