B tým nestačil na Chrudim a skončil ve čtvrtfinále

B tým (Jana Martinů) - O uplynulém víkendu se náš B tým ve čtvrtfinálových zápasech play-off 2. NHbL utkal s Chrudimí, které b obou zápasech podlehl a tak mu brány semifinále zůstaly zavřeny.

Sobota 9. 5. 2015

Stav série 1:0

HBC Jokerit Chrudim „A“ - HBC JTEKT Svítkov Stars „B“ 5:3 (3:2, 0:1, 2:0)

Střely na branku: 53:34 (20:12,16:11,17:8), Vyloučení: 3:7 (1:4,2:2,0:1), Přesilovky: 6:2, Využití: 2:0, Oslabení: 0:0

Domácí otevřeli zápas ve čtvrté minutě první třetiny, když využili přesilovku (1:0). Nám se podařilo vyrovnat v páté minutě gólem Davida Večerníka, kterému namazal mladší dorostenec Jakub Král (1:1). Domácí se však minutu nato dostali opět do vedení (2:1) a ve čtrnácté minutě dokonce odskočili díky využité přesilovce o dva góly (3:1). Ovšem my jsme během dvaceti vteřin skórovali díky spolupráci Davida Večerníka a Jakuba Krále (3:2). Ve druhé minutě druhé třetiny se nám dokonce podařilo vyrovnat gólem z hokejky staršího dorostence Jiřího Doležala na 3:3. V osmé minutě třetí třetiny se bohužel před bránou prosadil důrazný Martin Čejgl, hrající za A tým Svítkova v 1. NHbL a zvýšil na 4:3. V poslední minutě ještě domácí přidali poslední pátý gól (5:3).

Sestava: Matrka Tomáš (A) – Bugel Jan (SS), Bukač Roman, Čeřovský Lukáš, FaltusAntonín, Franc Tomáš, Mifek Milan „A“, Mlateček David, Zdeněk Slavomír „A“, Koch Robert „C“ (A), Večerník David (A), Velecký Jakub (A), Cinko Martin (SD), Doležal Jiří (SD), Michal Pavel (SD), Král Jakub (MD)

Branky: 4:39 Večerník David (Král Jakub) 1:1, 13:46 Večerník David (Král Jakub) 3:2, 16:50 Doležal Jiří 3:3

Neděle 10.5.2015

Stav série 0:2

HBC JTEKT Svítkov Stars „B“ - HBC Jokerit Chrudim „A“ 4:5 (1:1, 0:2, 3:2)

Zápas jsme otevřeli ve druhé minutě první třetiny gólem Davida Večerníka, kterému namazal Radek Kopecký (1:0). Hosté však v deváté minutě vyrovnali na 1:1. V první minutě druhé třetiny dostal hosty do vedení Čejgl, hrající za A tým Svítkova v 1.NHbL (1:2) a dvě minuty poté se dokonce dostali hosté do dvoubrankového vedení, když využili přesilovku (1:3). Ve třetí minutě třetí třetiny se podruhé v zápase prosadil David Večerník (asistence David Mlateček) 2:3 a minutu nato ještě vyrovnal Slavomír Zdeněk po nahrávce od staršího dorostence Aleše Hubla na 3:3. Pět minut poté však dostal hosty opět do vedení Čejgl, když proměnil přesilovku (3:4) a tři minuty do konce ještě hosté odskočili o dva góly na 3:5. Minutu do konce se při našem oslabení prosadil Radek Kopecký a snížil na 4:5. Poté jsme ještě odvolali brankáře a hráli power-play, kterou jsme ale bohužel neproměnili a tím jsme ukončili naši účast v play-off.

Sestava: Matrka Tomáš (A) – Čeřovský Lukáš, Franc Tomáš, Kohoutek Lukáš „A“, Mifek Milan „C“, Mlateček David, Zdeněk Slavomír „A“, Zelinka Tadeáš, Kopecký Radek (A), Šováń Pavel (A), Večerník David (A), Velecký Jakub (A), Hubl Aleš (SD), Michal Pavel (SD), Svatuška Jan (SD)

Branky: 1:12 Večerník David (Kopecký Radek) 1:0, 32:25 Večerník David (Mlateček David) 2:3, 33:04 Zdeněk Slavomír (Hubl Aleš) 3:3, 43:47 Kopecký Radek SH 4:5