B tým nestačil na běhavé Prachovice

B tým (Jana Martinů) - V neděli 27. 4. ráno se náš B tým utkal s běhavými Prachovicemi, na které nakonec nestačil.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B - SK Holcim Prachovice 2 : 4 (0:0,1:2,1:2)

V neděli v devět hodin ráno se B tým doma utkal s běhavými Prachovicemi, které přijely jen na dvě lajny. Na rozdíl od B týmu, jenž měl i díky hráčům z A týmu tři kompletní lajny a v bráně díky zranění Filipa Kavána brankáře starších dorostenců Jana Ptáčka.

První třetina i přes dvě nabídnuté přesilovky, které jsme bohužel nevyužili, skončila bez gólu. Ve druhé třetině otevřeli zápas hosté gólem ve druhé minutě (0:1) a po dvaceti vteřinách ještě zvyšovali na 0:2, což byla těžká sprcha do našich řad. Nám se podařilo přiblížit na rozdíl jednoho gólu až šest minut do konce druhé třetiny, kdy se prosadil Petr Jílek (as. Radek Kopecký a Pavel Šováň) 1:2. Čtyři minuty po začátku třetí třetiny se bohužel hosté opět dostali do dvoubrankového vedení (1:3), které jim vydrželo až do čtyřicáté druhé minuty, kdy skóroval Slavomír Zdeněk (as. Zdeněk Kánský) 2:3. Naše radost však netrvala dlouho, neboť minutu poté hosté prostřelil našeho brankáře po čtvrté (2:4), čímž rozhodli o konečném výsledku tohoto zápasu.

Střely na branku: 19:27 (7:4,6:10,6:13), vyloučení: 3:4 (0:2,1:0,2:2), přesilovky: 4:3, využití přesilovek: 0:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Ptáček Jan (Jéňa/SD) – Košťál Robert (Čert), Vokál Petr (Vočko), Novák Tomáš (Novis), Jílek Petr (Jíla), Bulva Martin (Mates/A), Hlavsa Martin (Hlavsič/A) – Zdeněk Slavomír (Slávo), Kánský Zdeněk (Zdenda/C), Hejkrlík Martin (Hejky), Hanč Michal (Kosťa), Vašina Adam (Váša), Šlitr Vojtěch (Vojta), Kopecký Radek (Kopejda/A), Šováň Pavel (Šovi/A), Mifek Milan (Mífa/A)

Branky: 23:11 Jílek Petr (Kopecký Radek, Šováň Pavel), 41:46 Zdeněk Slavomír (Kánský Zdeněk)