B tým nedal Svitavám šanci

B tým (Petr Korbel) - V sobotu 19. 9. přijel do Svítkova prověřit naše béčko tým Svitav, ale na naše hráče nestačil.

HBC JTEKT Svítkov Stars - 1. HBC Svitavy 5 : 1 (2 : 0, 3 : 0, 0 : 1 - počet střel na branku 22 : 16)

V naší sestavě se opět ukázalo mnoho dorostenců a právě kombinace zkušenosti a dravosti byla rozhodujícím faktorem. Svitavští měli problémy hlavně s naším rychlým přechodem do protiútoků, ze kterých padla většina našich gólů. První dvě třetiny jsme byli jasně lepší a vybudovali si pětigólový náskok. V poslední třetině přišlo možná trochu uspokojení, zvolnění a nakonec i čestný gól soupeře, i když i ten padl s velkým štěstím.

Trenér Robert Koch: Kompletní tři lajny ukázaly, že když se hokejbal hraje s radostí a týmově v pohodě, tak se dokáže v poklidu zápas vyhrát. Musím pochválit hráče za kvalitní výkon. V prvních dvou třetinách jsme byli hodně aktivní a vytvořili jsme si spoustu šancí. Ve třetí třetině jsme trochu polevili, ale to bylo dáno i stavem, který svítil na tabuli, a v často se hráči snažili přihrávat opravdu i v případech, kdy to nebylo nutné. Myslím, že příští týden nás Prachovice prověří o trochu více.

Sestava: Lagron, Košťál, Cinko, Modrý, Mlateček, Michal, Čeřovský, Kohoutek, Kopecký, Král, Zděnek, Hejkrlík, Hlaváček, Ježek, Bukač, Novák