B tým nedal šanci Živanicím

B tým mužů (Petr Korbel) - Ve druhém jarním kole přivítal náš tým v sobotu 12. 3. Živanice a slavil vysoké vítězství.

HBC JTEKT Svítkov Stars - HBC Fire horses Živanice 9 : 1 (1 : 0, 4 : 1, 4 : 0)

Střely na branku 36 : 11
Vyloučení 1 : 4
Přesilovky 4 : 1
Využití 2 : 0
V oslabení 1 : 0

Náš byl v roli favorita ať už díky postavení v tabulce nebo v počtu hráčů jelikož za Živanice jich do zápasu nastoupilo pouhých osm do pole. Hra se také odehrávala většinou před brankou soupeře. V první třetině ale vyšel tlak víceméně naprázdno nebýt dalekonosné střely Čeřovského od vlastní modré. V dalších třetinách se převaha projevila a zápas nakonec skončil vysokým rozdílem byť s jedním čestným úspěchem Živanic. David Mlateček k utkání napsal: V tomto zápase jsme potvrdili roli favorita. V početné sestavě jsme soupeře od začátku utkání jasně přehrávali, který nastoupil jen s osmi hráči do pole.

Branky Stars: 07:12 Čeřovský 1:0 SH, 15:16 Jílek (Čeřovský) 2:0, 18:49 Jílek (Ježek) 3:0, 21:09 4:0 Bugel (Hlaváček) 4:0 PP, 23:51 5:0 Zelinka (Mlateček) 5:0 PP, 32:24 Ježek (Čeřovský) 6:1, 36:06 Skalický (Čeřovský) 7:1 PP, 43:15 Papadopulos (Mlateček) 8:1, 44:31 Bukač 9:1