B tým nadělil sedm fíků Splašenkám

B tým (Jana Martinů) - V neděli 7. 9. odpoledne se B tým utkal v dalším zápase nadstavby KHbL v Polabinách se Splašenkami.

SK HBC Splašené Hole Pardubice - TJ Paramo Svítkov Stars Pce B 1:7 (0:0,0:3,1:4)

V horkém letním nedělním odpoledni se B tým utkal v dalším zápase nadstavby KHbL v Polabinách se Splašenkami, kterým nadělil sedm fíků.

Rozjezd jsme však měli pomalejší, neboť první branka padla až ve čtvrté minutě druhé třetiny z hokejky Martina Hejkrlíka (as. matador Milan Mifek a Daniel Žák) 0:1. Druhý gól jsme pak přidali v desáté minutě druhé třetiny, když se prosadil Tadeáš Zelinka po nahrávce od Vojtěcha Šlitra (0:2) a třetí dal ještě minutu do konce Petr Jílek (as. Tadeáš Zelinka) 0:3.

V první minutě třetí třetiny se hned prosadil Radek Kopecký po přihrávce od kapitána týmu Zdeňka Kánského (0:4). Svůj druhý gól v zápase dal dvě minuty poté Tadeáš Zelinka (as. Petr Vokál a Luboš Pazdera), který využil nabídnutou přesilovku (0:5). V deváté minutě pak skóroval sám Daniel Žák (0:6) a dvě minuty do konce zápasu se trefil i Lukáš Čeřovský (as. mladší dorostenec Jakub Král) 0:7. V čase 43:59 dali domácí svůj jediný gól v zápase a upravili tak konečné skóre zápasu na 1:7.

Střely na branku: 16:31 (4:8, 5:11 ,7:12), vyloučení: 3:4 (0:1, 0:1, 3:2), přesilovky: 3:2, využití přesilovek: 0:1, br. v oslabení: 1:0

Sestava: Kaván Filip - Košťál Robert, Vokál Petr, Jílek Petr, Žák Daniel, Zdeněk Slavomír, Kánský Zdeněk, Hejkrlík Martin, Hanč Michal, Pazdera Luboš, Šlitr Vojtěch, Čeřovský Lukáš, Kopecký Radek, Mifek Milan, Zelinka Tadeáš, Král Jakub (MD)

Branky: 18:33 Hejkrlík Martin (Mifek Milan, Žák Daniel), 24:48 Zelinka Tadeáš (Šlitr Vojtěch), 28:04 Jílek Petr (Zelinka Tadeáš), 30:33 Kopecký Radek (Kánský Zdeněk), 32.12 Zelinka Tadeáš (Vokál Petr, Pazdera Luboš) PP, 38:17 Žák Daniel, 42:47 Čeřovský Lukáš (Král Jakub)