"B tým" na Medvědy nestačil

B tým (Jana Martinů) – V neděli odpoledne se B tým utkal v posledním zápase nadstavby KHbL před letní pauzou s Medvědy, na které nestačil.

HBC Medvědi Pardubice - TJ Paramo Svítkov Stars Pce B 5:1 (1:0,2:0,2:1)

V neděli odpoledne se B tým utkal ve Svítkově s druhými Medvědy. Díky malé účasti kmenových hráčů B týmu doplnily řady hráči A týmu Pavel Šováň, starší dorostenci Oldřich Jelínek s Janem Svatuškou a mladší dorostenci bratři Jan a Pavel Michal s Ondřejem Modrým, autorem jediného gólu B týmu v toto zápase.

Zápas otevřeli domácí v deváté minutě první třetiny (1:0). Druhý gól pak přidali ve druhé minutě druhé poloviny (2:0) a minutu do konce ještě využili nabídnutou přesilovku (3:0). Čtvrtý gól domácích padl ve druhé minutě třetí třetiny (4:0) a poslední pátý o dvě minuty později (5:0). Dvě minuty do konce zápasu jsme dali náš jediný gól v tomto zápase zásluhou dorostenců Ondřeje Modrého a Oldřicha Jelínka.

Doufejme, že se příště kluci osmělí dřív a ne až ve třetí třetině, přestanou mít takový respekt a odváží se jít víc do soubojů u mantinelu a před brankou, neboť nato rozhodně mají.

Střely na branku: 14:19 (2:6,4:6,8:7), vyloučení: 2:2 (1:1,0:1,1:0), přesilovky: 2:2, využití přesilovek: 1:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Kaván Filip – Vokál Petr, Kánský Zdeněk (C), Pazdera Luboš, Vašina Adam, Synek Michal, Kopecký Radek, Šováň Pavel (A), Jelínek Oldřich (SD), Svatuška Jan (SD), Michal Jan (MD), Michal Pavel (MD), Modrý Ondřej (MD)

Branky: 42:32 Ondřej Modrý (Oldřich Jelínek)