B TÝM MISTREM 2. NÁRODNÍ LIGY

B tým mužů (Petr Korbel) - Obrovského úspěchu dosáhla naše mužská rezerva, když zvítězila v rozhodujícím finálovém zápasu a stala se mistrem nejvyšší regionální soutěže.

V sobotu 11. 6. zajížděl náš tým k poslednímu a rozhodujícímu zápasu finálové série na půdu chrudimského Jokeritu. Zde nenechal nikoho na pochybách, kdo je lepším týmem, poslední vítězství sezóny získal a stal se mistrem 2. Národní hokejbalové ligy - východ. David Mlateček celou sérii a poslední zápas zhodnotil takto:  V prvním zápase jsme po dobře odehrané třetí třetině, kdy jsme vyrovnali, bohužel prohráli v prodloužení. Druhý zápas se nám vůbec nepovedl a soupeř nás jasně přehrál. Do třetího zápasu jsme vstoupili jako jiný tým a po suprově odehrané třetí třetině jsme otočili skóre na naší stranu. Ve čtvrtém zápase jsme byli lepší tým, zaslouženě jsme si odnesli výhru a prodloužili finále do rozhodujícího utkání. Do pátého finále jsme šli s cílem vyhrát a užít si tento zápas. Po vyrovnaném průběhu se rozhodlo ve druhé třetině, vedli jsme 4:0 a do poslední sirény jsme vedení udrželi a mohli slavit titul. Chtěl bych pochválit úplně celý suprový tým, jak za celý finále, play-off a celou sezónu. Díky kluci!!!

HBC Jokerit Chrudim A - HBC JTEKT Svítkov Stars B 2 : 6 (0 : 0, 1 : 4, 1 : 2)

Sestava: Černický M.,Lagron - Mifek, Hlavsa, Šováň, Papadopulos, Pelikán, Michal J.- Ježek, Čeřovský, Hejkrlík, Černický D., Kohoutek, Král, Mlateček Da., Bukač, Mlateček Do.,  Michal J.
Branky: 3 Černický D., 2 Čeřovský, Král