B tým bude odvracet finálový mečbol Chrudimi

B tým mužů (Petr Korbel) - Dvě prohry si náš B tým přivezl na úvod finálové série 2. národní hokejbalové ligy z Chrudimi, i kdy v jednom případě nebyl bod daleko.

Během uplynulého víkendu byla odehrána dvojice utkání finále play-off 2. národní hokejbalové ligy, ve které se potkaly v play-off dosud neporažené celky. Domácí Chrudim se umístila v základní skupině výše a tak měla výhodu úvodních zápasů na vlastním hřišti. V prvním zápasu chyběly dvě minuty do konce a náš tým mohl odvézt vítězství, nicméně Jokeritu se podařilo vyrovnat a v prodloužení strhnout vítězství na svou stranu. V nedělním zápasu se domácí dostali hned v úvodu do trháku, který si pohlídali.

David Mlateček nám k zápasům napsal: Po skvělém výkonu ve třetí třetině se nám nepovedlo dotáhnout první zápas do vítězného konce. Prohra v prodloužení nás mrzela. Po rychlém gólu ve druhém zápase a po první třetině po stavu 3 : 0 si výhru zkušený soupeř pohlídal.

Sobota 28. 5.:

HBC Jokerit Chrudim A - HBC JTEK Svítkov Stars B 5 : 4 po prodloužení (1 : 1, 2 : 0, 1 : 3 - 1 : 0)

Počet střel na branku 32 : 35, vyloučení 3 : 4, využití 0 : 0

Střelci: Večerník 3x, Mlateček Do.

Sestava: Černický M. (Lagron) - Hlavsa, Mifek, Šováň, Michal J., Mlateček Da., Nekola- Čeřovský, Ježek, Hejkrlík, Král, Večerník, Černický D., Papadopulos, Pochobradský, Mlateček Do., Michal P.