Archiv 2012: Víkendové přípravné zápasy

27. 02. 2012 | Jana Martinů | A tým, mladší dorost - V pátek 24. 2. a v sobotu 25. 2. proběhla dvojice předsezónních přípravných zápasů. Info pro nás nachystala vedoucí týmu mladšího dorostu Jana Martinů:

ERA Svítkov Stars Pardubice - HBC Roneka Pardubice 7:6 (1:1, 4:4, 2:1)

Po předchozí porážce od seniorského týmu z oblastní ligy lačnili svítkovští mladíci po výhře. Zápas otevřeli hosté ve třetí minutě první třetiny. Domácím se podařilo vyrovnat až v deváté minutě, takže se do šaten odcházelo za stavu 1:1.

Na začátku druhé třetiny domácí zaspali a hosté se tak dostali do vedení o dvě branky. V deváté minutě se probudili domácí a během čtyř minut dali tři góly a otočili stav na 4:3, což se hostům nelíbilo a tak vrátili úder dvěma slepenými góly během jedné minuty a opět vedli. V poslední minutě třetí třetiny ale domácí vyrovnali a tak se do šaten opět odcházelo za nerozhodného stavu 5:5.

Třetí třetina byla velmi vyrovnaná na obou stranách až do osmé minuty, kdy se prosadili domácí hned dvěma góly a dostali se tak do vedení 7:5, které upravili hosté ke konci třetí třetiny na 7:6.

Góly domácích: Pitthard Martin (4+1), Svatuška Jan (2), Havránek Jakub (1), Král Jakub (0+2), Doležal Jiří (0+1)

Soupiska domácích: Ptáček Jan (31), Kánský Štěpán (2/SŽ) – Burgert Marek (71), Havránek Jakub (17), Doležal Jiří (21/SŽ), Král Jakub (37/SŽ), Kudláček Aleš (50/SŽ), Michal Jan (11/SŽ), Michal Pavel (22/SŽ), Pitthard Martin „C“ (96), Sura Tomáš (8), Svatuška Jan (12), Votava Petr „A“ (16)

ERA Svítkov Stars Pce A - HBC Medvědi Pce + HBC Fire Horses Živanice + ERA Svítkov Stars Pce  A 1:6 (0:4, 1:2, 0:0)

Sobotní odpoledne si svítkovští okořenili zápasem s kombinovaným týmem Medvědů a Živanic doplněném o další hráče Svítkova.

Do šesté minuty to bylo vyrovnané utkání, které však přerušili hosté třemi góly během tří minut a domácí tak prohrávali 0:3. Tři minuty před koncem první třetiny přidali ještě hosté čtvrtý gól a tak se do šaten odcházelo za nelichotivého stavu 0:4.

Na začátku druhé třetiny domácí zaspali a tak inkasovali hned dva góly během dvou minut, což vyústilo ve výměnu brankářů. V páté minutě domácí využili přesilovku a upravili skóre na 1:6. Do konce druhé třetiny se již nic nezměnilo a ani během třetí třetiny.

Góly domácích: Martin Nekola (1)

Góly hostů: Krištof Michal (2), Cinko Radek (1), Bořek Štěpán (1), Matějovský Jaroslav (1), Šprincl Pavel (1)