Archiv 2012: Turnaj v minihokejbalu a přípravný zápas mladšího dorostu

09. 04. 2012 | Jana Martinů | Mladší dorost - V pátek 6. 4. si naši mladší dorostenci prodloužili sezónu účastí na turnaji v minihokejbalu a přípravným utkáním s reprezentací ČR U14. Výsledky, krátká zhodnocení a další informace pro nás připravila vedoucí týmu Jana Martinů:

Skupina A
1. ERA Svítkov Stars Pardubice - "bílý tým" (9 bodů)
2. SK OEZ Testa Letohrad (6 bodů)
3. Reprezentace ČR U14 - "červený tým" (3 body)
4. Reprezentace ČR U14 - "zelený tým" (0 bodů)

Skupina B
1. Reprezentace ČR U14 - "žlutý tým" (7 bodů)
2. Reprezentace ČR U14 - "bílý tým" (6 bodů)
3. Reprezentace ČR U14 - "černý tým" (3 body)
4. ERA Svítkov Stars Pardubice - "černý tým" (1 bod)

8. ERA Svítkov Stars - "černý tým"

Nejužitečnější hráč turnaje: Martin Pitthard (ERA Svítkov - "bílý tým")

Sestava (ERA Svítkov - "bílý tým"): Ptáček Jan – Michal Jan (SŽ), Votava Petr (A) – Doležal Jiří (SŽ), Pitthard Martin (C), Svatuška Jan (A)

Góly: Pitthard Martin (8+4), Svatuška Jan (5+4), Doležal Jiří (1), Votava Petr (0+1), Michal Jan (0+1), Ptáček Jan (0+1)

Sestava (ERA Svítkov - "černý tým"): Liška Kristián (SŽ) – Havránek Jakub, Sura Tomáš – Burgert Marek, Michal Pavel (SŽ), Novák Jakub, Sušer Robin

Góly: Sušer Robin (2+1), Burgert Marek (1+1), Sura Tomáš (1+2), Havránek Jakub (1), Novák Jakub (0+1)

Fotografie z turnaje:

Přípravné utkání ERA Svítkov Stars Pardubice - Reprezentace ČR U14 (4x12 min, na celé hřiště) 6 : 5

Utkání otevřeli hosté ve druhé minutě první čtvrtiny. Svítkovu se podařilo v sedmé minutě vyrovnat gólem Jiřího Doležala, kterému namazal Martin Pitthard a v jedenácté minutě se dostali do vedení gólem Jana Svatušky. Do šaten odcházelo za stavu 2:1.

V první minutě druhé čtvrtiny se prosadil Jakub Novák, kterému nahrál Martin Pitthard (3:1). Stejný hráč přidal další gól v desáté minutě opět po přihrávce od Martina Pittharda a Jana Svatušku (4:1). Dvě minuty poté ještě navýšil skóre Jiří Doležal (5:1).

Ve druhé minutě třetí čtvrtiny se konečně prosadil i sám kapitán týmu Martin Pitthard, kterému asistoval Jakub Novák (6:1). Pak už úřadovali jen hosté, kteří se prosadili 3 góly v šesté, sedmé a jedenácté minutě (6:4).

V páté minutě čtvrté čtvrtiny přidali hosté poslední gól (6:5). Do konce zápasu se již nic nezměnilo.
Nutno říct, že náš gólman byl už totálně vyčerpaný z celodenního chytání na turnaji a poté na přátelském utkání, oproti 4 gólmanům repre, kteří se na rozdíl od něj střídali. Ale nejen on, ale všichni kluci si v tomto zápase sáhli až na dno svých sil.

Góly: Novák Jakub (2+1), Doležal Jiří (2), Pitthard Martin (1+3), Svatuška Jan (1+1)

Sestava: Ptáček Jan – Havránek Jakub, Michal Jan (SŽ), Sura Tomáš, Votava Petr (A) – Burgert Marek, Doležal Jiří (SŽ), Kubišta Dominik (SŽ), Michal Pavel (SŽ), Novák Jakub, Pitthard Martin (C), Sušer Robin, Svatuška Jan (A)

Fotografie z utkání:

Na závěr musíme ještě připomenout fakt, že v týmech reprezentace U14 bojovali svítkováci Jan Strouhal, Jan Doležal, Jakub Král a brankář Lukáš Novotný.