Archiv 2012: Tři body z Hradce Králové u Pardubic

18. 04. 2012 | Adam Vašina | Oblastní liga – Svítkovská rezerva jela hájit svou jarní neporazitelnost na půdu zapadlé východočeské vísky nesoucí jméno Hradec Králové.

Soupeřem byl místní tým Olympie, který sice v podzimním měření sil nekladl velký odpor, avšak jeho jarní výsledky budí respekt. Královehradečtí totiž porazili Prachovice i tým Splašenek.

Hosté se však nebáli a vstup do zápasu se jim náramně povedl. Nejen, že neinkasovali během prvních tří střídání, jak se již stalo dobrý zvykem, ale dokonce se sami ujali vedení. Druhá lajna všem ukázala, jak má vypadat kvalitní střídání! Nejprve sniper z pod Tater Slávo Zděnek přes celé pásmo krásně našel Hejkrlíka. Ten napřáhl, počkal si na pokleknutí brankáře a pak nekompromisně zakončil. Během téhož střídání ještě Černický namazal Zděnkovi a bylo to 0-2. Domácí však dokázali po 4 minutách snížit a za 2 minuty navíc využili výhodu jednoho muže v poli navíc a srovnali skóre.

Vedení na stranu hostů vrátil Dan Žák, který sebral Černického příhru a dokonale si poradil se zakončením.

Definitivní tečku za utkáním učinil Jirsa střelou do šibenice po krásné žabičce Synka.

Svítkovská jarní neporazitelnost tedy pokračuje a věřme, že bude trvat i po příštím víkendu, kdy začíná play-off. V sobotu i v neděli ve 12:00 do Svítkova dorazí tým Prachovic!

Stats:

HC Olympia Hradec Králové u Pardubic– ERA Svítkov Stars Pardubice „B“ 2:4 (2-2,0-1,0-1)

Branky Svítkova: Hejkrlík(Zděnek), Zděnek(Černický), Žák(Černický,Jirsa), Jirsa(Synek)

Střely:  18-25

Vyloučení: 2-4

Využití přesilovek: 1-0

Sestava Svítkova: B:Alf O: Vokál,Žák, Záleský, Seidl, Starý Ú: Jirsa, Vašina, Homola, Hejkrlík, Zděnek, Hanč, Pazdera, Synek, Černický