Archiv 2012: Svítkovská kanonáda se konečně rozjela, ale nula nakonec nebyla

27. 11. 2012 | Jana Martinů | KHbL – poslední listopadovou neděli se Svítkovský B tým utkal na domácím hřišti s Žamberkem, kterému oplatil zářijovou porážku se vším všudy. Článek nám zaslala vedoucí týmu Jana Martinů:

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B – SK Hokejbal Žamberk 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)

Poslední listopadovou neděli se nám podařilo oplatit zářijovou porážku Žamberku, který přijel do Svítkova s devíti hráči a s novým gólmanem. Naše soupiska skýtala osm obránců a sedm útočníků včetně brankáře Jana Vondry, který si díky chytajícímu Tomáši Dvořáčkovi, opět vyzkoušel roli útočníka. Naše řady opět rozšířil i obránce Tomáš Sura (SD z A týmu), který u nás sbírá své hokejbalové ostruhy v mužské kategorii.

Zápas otevřel v páté minutě první třetiny David Černický po asistenci Martina Bulvy a Petra Vokála.

Po dvou minutách a ve vlastním oslabení, kdy byl za posmívání osobním trestem vyloučen i protihráč, přidal druhý gól sám Láďa Homola. Toto ho to opět nakoplo a bylo jasné, že u jednoho gólu rozhodně nezůstane. To se ukázalo hned na začátku druhé třetiny, kdy dal svůj druhý gól, na který mu namazal obránce v roli útočníka Martin Starý, jenž si zahrál v útoku právě s Láďou Homolou a s brankářem Janem Vondrou. Ten přidal čtvrtý gól v sedmé minutě (as. Láďa Homola). Po dvou minutách přidal ještě pátý gól další obránce v roli útočníka Daniel Žák (as. Martin Bulva a David Černický). V sedmé minutě třetí třetiny ještě využil přesilovku obránce Petr Záleský (as. Zdeněk Kánský), ale ke konci třetí třetiny jsme bohužel nabídli hostům přesilovku 3x5, kterou i přes výborné zákroky brankáře Tomáše Dvořáčka nakonec využili, a tím přišel brankář o svou první nulu.

Střely na branku: 26:44 (8:11, 12:15, 6:18), vyloučení: 8:3 (2:1, 2:1, 4:1), přesilovky: 2:8, využití přesilovek: 1:1, br. v oslabení: 1:0

Sestava: Dvořáček Tomáš – Košťál Robert, Vokál Petr, Novák Tomáš (A), Bulva Martin (A), Záleský Petr, Sura Tomáš (SD z A týmu) – Kánský Zdeněk (C), Hejkrlík Martin, Vašina Adam, Šlitr Vojtěch, Černický David, Homola Ladislav, Vondra Jan, Žák Daniel, Starý Martin

Branky: Homola Ladislav (2+1), Černický David (1+1), Žák Daniel (1), Záleský Petr (1), Vondra Jan (1), Bulva Martin (0+2), Kánský Zdeněk (0+1), Starý Martin (0+1), Vokál Petr (0+1)