Archiv 2012: Svítkov vyřazen z Českého poháru

20. 02. 2012 | Robert Koch | Český pohár - Jak jistě všichni víte, v sobotu 18. 2. se ve Svítkově od 15.00 hrála dohrávka 3. kola Českého poháru. Domácí Stars podlehli extraligovému HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 1 : 6. Své postřehy nám zaslal zaskakující trenér Robert Koch.

Do zápasu proti extraligovému týmu jsme nastoupili s 11 hráči do pole a z důvodu nepříznivého počasí i bez žádného tréninku na hřišti !!! Pouze část týmu nastupovala v Přeloučské zimní lize.

Před zápasem jsme si řekli, že nedáme svoji kůži lacino a nikdo z hráčů nechtěl prohrát již před zápasem. Zvolili jsme taktiku, se kterou bychom se chtěli prezentovat celou jarní sezonu a v první třetině tato taktika slavila úspěch, když jsme s velkým favoritem zápasu drželi krok jak výkonem tak skórem. Třetina skončila 0:1 a pokračovalo se dál.

Ve druhé třetině jsme podávali stále velmi podařený výkon z první části a i přes zvýšení náskoku Alfy na 0:2 se nám podařilo snížit gólem Tadeáše Zelinky na 1:2. Bohužel ke konci došlo ke zranění právě našeho střelce (doufám, že to není nic vážného). Od této chvíle jsme hráli pouze v deseti a jeden z obránců musel do útoku. Druhá třetina i přesto skončila výsledkem 1:1 v což před zápasem doufal jen velký optimista a tak se do poslední třetiny přicházelo se skórem 1:2.

Bohužel ve třetí třetině už hráčům nezbývaly síly na kvalitní obranou hru a oproti týmu, který hrál na čtyři útočné formace, jsme byli po většinu třetiny pod tlakem, který vyústil v konečný výsledek 1:6.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří v tomto zápase nastoupili, jelikož odevzdali výborný výkon, dokud jim to síly dovolily. Hlavně byla z hráčů cítit chuť se o výsledek prát do posledních vteřinek. Doufám, že v těchto výkonech budeme dál pokračovat a do jarní sezóny vstoupíme v kompletní sestavě.

Dále bych chtěl všem fanouškům říci, že A team mohou vidět opět v sobotu 25. 2. v 13:00 ve Svítkově, kdy se proti nám v přípravném zápase představí kombinovaný tým Medvědů a Živanic.