Archiv 2012: Šestnáct banánů v síti nováčka z Opatovic

04. 10. 2012 | Jana Martinů | KHbL –  poslední zářijová neděle přinesla svítkovskému B týmu šestnáctigólovou výhru nad nováčkem z Opatovic. Už od začátku zápasu bylo na hřišti pouze jedno mužstvo, které určovalo hru po celý zápas. Článek nám zaslala vedoucí týmu Jana Martinů:

HBC Dahama Opatovice nad Labem - TJ Paramo Svítkov Stars Pce B 0:16 (0:4, 0:3, 0:9)

Zápas jsme otevřeli v třetí minutě první třetiny gólem Vojty Šlitra (as. Láďa Homola). V osmé minutě přidal druhý gól David Černický (as. Martin Hejkrlík a Zdeněk Slavomír). Minutu poté se prosadil Láďa Homola (as. Zdeněk Kánský a Vojta Šlitr). Ke konci první třetiny se ještě trefil Adam Vašina (as. Luboš Pazdera a Michal Hanč).

V druhé třetině si připsal dva góly Zdeněk Slavomír a to v šesté minutě po asistenci od Petra Záleského a v osmé minutě při přesilovce po asistenci od Roberta Košťála. Svůj druhý gól v zápase dal při přesilovce Adam Vašina ke konci druhé třetiny (as. Michal Hanč).

Třetí třetina už byla nad sílu Opatovic, do jejíž sítě padlo celkem devět gólů. Nejdříve dal ve druhé minutě svůj třetí gól v zápase Zdeněk Slavomír. Minutu poté využil přesilovku kapitán týmu Zdeněk Kánský (as. Vojta Šlitr a Robert Košťál). V sedmé minutě skóroval Martin Hejkrlík (as. Zdeněk Slavomír). Dvě minuty poté pálil od modré Tomáš Novák (as. Adam Vašina). V jedenácté minutě se podruhé v zápase prosadil při vlastním oslabení David Černický (as. Martin Hejkrlík). Další minutu nato dal svůj druhý gól v zápase Vojta Šlitr (as. Martin Bulva a Zdeněk Kánský). Ve třinácté minutě proměnil Martin Hejkrlík (as. Martin Bulva). Pár vteřin nato se podruhé v zápase trefil Láďa Homola (as. Tomáš Novák) a minutu do konce třetí třetiny přidal stejný hráč svůj třetí gól a také poslední v tomto zápase (as. Zdeněk Kánský a Tomáš Novák).

Střely na branku: 11:52 (4:16, 2:13, 5:23), vyloučení: 4:2 (0:0, 3:1, 1:1), přesilovky: 2:4, využití přesilovek: 0:3, br. v oslabení: 0:1

Sestava: Vondra Jan – Košťál Robert, Vokál Petr, Novák Tomáš (A), Bulva Martin (A), Záleský, Petr, Starý Martin - Zdeněk Slavomír, Kánský Zdeněk (C), Hejkrlík Martin, Hanč Michal, Pazdera Luboš, Vašina Adam, Šlitr Vojtěch, Černický David, Homola Ladislav

Branky: Zdeněk Slavomír (3+2), Homola Ladislav (3+1), Šlitr Vojtěch (2+2), Vašina Adam (2+1), Černický David (2), Kánský Zdeněk (1+3), Hejkrlík Martin (1+2), Novák Tomáš (1+2), Hanč Michal (1+2), Košťál Robert (0+2), Bulva Martin (0+2), Pazdera Luboš (0+1), Záleský Petr (0+1)