Archiv 2012: Přípravný zápas mladšího dorostu s Ronekou

19. 02. 2012 | Jana Martinů | Mladší dorost - Zima již skončila i mladšímu dorostu a ten v neděli 19. 2. sehrál svůj první přípravný zápas s týmem OHbL mužů HBC Roneka Pardubice. Kromě hokejek dorostenců se zahřívá na provozní teplotu i klávesnice vedoucí týmu Jany Martinů, která nám poslala z tohoto utkání článek.

V neděli 19. 2. 2012 ve 13:00 hodin přivítal domácí tým mladšího dorostu ERA Svítkov Stars Pardubice tým z oblastní ligy mužů HBC Roneka Pardubice, se kterým prohrál 3 : 10 (0:2, 3:5, 0:3).

První třetinu otevřeli hosté v šesté minutě gólem Lukáše Vajdy. Poté jsme nevyužili nabídnutou přesilovku a naopak se ve dvanácté minutě prosadili opět hosté gólem Adama Vašiny, kterému asistoval Miloš Krutílek, takže jsme odcházeli do šaten za stavu 0:2.

Na začátku druhé třetiny jsme zaspali a tak jsme inkasovali od Petra Netušila a minutu poté přidal Miloš Krutílek ke své asistenci i gól, a tak hosté vedli 0:4. Konečně se však probudili i naši hráči, kdy se ve čtvrté minutě trefil Jan Svatuška a upravil skóre na 1:4. Ovšem netrvalo dlouho a už nám hosté zase vraceli úder druhým gólem Lukáše Vajdy (1:5). Minutu na to se prosadil náš další hráč Oldřich Jelínek (2:5). Bohužel do dvou minut hosté skórovali gólem Martina Kocha (2:6), ale my jsme opět upravili na 3:6 druhým gólem Jana Svatušky. Na konci druhé třetiny přidal svůj druhý gól Adam Vašina (3:7).

Ve třetí třetině jsme měli tlak až do třinácté minuty, kdy se prosadili během jedné minuty hosté dvěma góly Adama Vašiny (3:9). Konečné skóre upravil soupeř druhým gólem Petra Netušila (3:10).

Góly domácích: Svatuška Jan (2), Jelínek Oldřich (1)

Góly hostů: Vajda Lukáš (2), Vašina Adam (4), Krutílek Miloš (1+1), Netušil Petr (2), Koch Martin (1)

Soupiska domácích: Kánský Štěpán (31/SŽ) – Burgert Marek (71), Cinko Martin „C“ (9), Havránek Jakub (17), Doležal Jiří (21/SŽ), Jelínek Oldřich (19), Kalivoda Patrik (13), Král Jakub (37/SŽ), Kudláček Aleš (50/SŽ), Michal Jan (11/SŽ), Michal Pavel (22/SŽ), Sura Tomáš (8), Sušer Robin (33), Svatuška Jan (12), Votava Petr „A“ (16)

Soupiska hostů: Mužík Michal (1) - Netušil Petr (75), Vajda Lukáš (22), Široký Milan „C“ (35), Krutílek Miloš (77), Koch Martin (1), Bajner Tomáš (88), Vašina Adam (55)