Archiv 2012: Mladší dorost na domácím turnaji čtvrtý

27. 02. 2012 | Jana Martinů | Mladší dorost - V neděli 26. 2. proběhl na svítkovském stadionu přípravný turnaj mladšího dorostu. Jak si na něm vedl tým Stars nám napsala vedoucí týmu Jana Martinů:

V neděli 26.2.2012 se ve Svítkově uskutečnil Turnaj mladšího dorostu za účasti domácího týmu ERA Svítkov Stars Pardubice, dále HBC Autosklo-HAK Pardubice, HBC Hradec Králové 1988, Reprezentační výběr ČR U14 a TJ Kovo Praha

ERA Svítkov Stars Pardubice – HBC Hradec Králové 1988 0 : 0, střely na branku 8:10 (6:4, 2:6), tresty 5:5 (1:1, 4:4), přesilovky (3:4), využití přesilovek (0:0).

Svítkovské hvězdičky otevřely turnaj mladšího dorostu zápasem s regionálním rivalem z Hradce Králové, který byl favorizován na vítěze turnaje. O to víc těší bezgólová remíza, kterou svítkovské hvězdičky s favorizovaným týmem uhrály.

Reprezentace U14 - ERA Svítkov Stars Pardubice 1 : 2 (0:0, 1:2), střely na branku 6:22 (2:14, 4:8), tresty 1:2 (0:0, 1:2), přesilovky (2:1), využití přesilovek (1:0).

Ke svému druhému utkání nastoupily svítkovské hvězdičky proti reprezentaci U14. První polovina utkání byla velmi vyrovnaná, a proto také skončila nerozhodně 0:0. Na začátku druhé poloviny utkání se prosadil svítkovský kapitán týmu Martin Pitthard, kterému namazal Petr Votava. Další gól přidali svítkovské hvězdičky v desáté minutě, kdy skóroval Jan Svatuška, kterému asistoval opět Petr Votava. V poslední minutě utkání využila reprezentace U14 nabídnutou přesilovku a upravila tak konečné skóre na 1:2. Dlužno dodat, že za tým U14 na turnaji hráli i svítkovští hráči Jakub Král, Jan Doležal a brankář Lukáš Novotný. Do zápasu proti vlastním ale nezasáhli.

HBC Autosklo-HAK Pardubice - ERA Svítkov Stars Pardubice 3 : 1 (1:0, 2:1), střely na branku 24:12 (15:4, 9:8), tresty 5:4 (1:1, 4:3), přesilovky (3:3), využití přesilovek (2:0).

Po dvou zápasové přestávce se svítkovské hvězdičky utkaly s městským rivalem s Pardubic. Zápas otevřeli Autoskláři v šesté minutě a to bylo vše, co přinesla první polovina. Na začátku druhé poloviny využili Autoskláři v poslední vteřině přesilovku a zvýšili tak svůj náskok na 2:0. Další gól přidali v sedmé minutě opět po využité přesilovce. V posledních vteřinách utkání se konečně prosadily i svítkovské hvězdičky gólem Jiřího Doležala za asistence Tomáše Sury.

ERA Svítkov Stars Pardubice – TJ Kovo Praha 0 : 4 (0:1, 0:3), střely na branku 9:18 (5:8, 4:10), tresty 1:3 (0:1, 1:2), přesilovky (2:0), využití přesilovek (0:0)

Ke svému poslednímu utkání se hvězdičky postavily pražskému Kovu. Zápas otevřeli pražští v šesté minutě utkání. Další přidali na začátku druhé poloviny. Svítkovským hvězdičkám ubývaly síly a tak nezabránily dalším gólům, které padli ve čtvrté a v sedmé minutě utkání.

Soupiska ERA Svítkov Stars Pardubice: Ptáček Jan – Havránek Jakub, Michal Jan (SŽ), Sura Tomáš, Votava Petr (A) – Burgert Marek, Doležal Jiří (SŽ), Michal Pavel (SŽ), Svatuška Jan, Strouhal Jan (MŽ), Pitthard Martin (C)