Archiv 2012: Mistři České republiky pozváni k primátorce

26. 06. 2012 | Petr Korbel | Přípravka, minipřípravka - V pondělí 25. 6. 2012 ve 13.00 byli hokejbaloví Mistři republiky kategorie přípravek i minipřípravek z klubu Svítkov Stars přijati primátorkou statutárního města Pardubice Štěpánkou Fraňkovou. Jaké to tam bylo?

Návštěva začala srazem ve 12.30 na Pernštýnském náměstí. Na Pardubickou radnici se společně s hráči a trenéry vydala i početná výprava rodičů. Chybět nesměly ani všechny tři mistrovské poháry (přípravka má navíc pohár putovní) a to v nepoškozeném stavu, což není v Pardubicích úplným zvykem:-). Mistři obou kategorií byli primátorkou Štěpánkou Fraňkovou a jejím náměstkem Františkem Brendlem přijati v historickém sále pardubické radnice. Oba měli krátký proslov, ve kterém klukům, trenérům i rodičům hráčů poděkovali za reprezentaci města a popřáli jim hodně štěstí do další sportovní kariéry a také co nejhezčí blížící se školní vysvědčení. Paní primátorka i náměstek Brendl se poté od trenérů obdrželi dvojici zlatých medailí, z každé kategorie po jedné. Následoval nealkoholický přípitek a poté trenér přípravkářů Jiří Bitnar oba v krátkosti seznámil s cestou obou týmů mistrovskými turnaji. Kluci obdrželi od města drobné dárky a celá akce v historickém sálu byla zakončena společným fotografováním. Při odchodu Mistrů republiky z radnice držela u hlavního vchodu čestnou stráž dvojice městských policistů na koních černých jak noc, což si vyžádalo ještě jednu porci fotografování.

Celá akce byla pro kluky velmi příjemnou odměnou. Pro většinu z nich to bylo něco nového a určitě si to celé užili. Paní primátorce Štěpánce Fraňkové za pozvání velmi děkujeme.