Archiv 2012: Kosťa si připsal "hattrick"

22. 10. 2012 | Jana Martinů | KHbL – nedělní sychravé ráno přivítalo další zápas B týmu Svítkova, který se utkal s velmi silným soupeřem B týmem Chrudimi, kterému pomohl k jeho dvěma gólům i náš kapitán týmu Kosťa. Článek nám zaslala vedoucí týmu Jana Martinů:

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B - HBC Jokerit Chrudim B 2:5 (1:1,1:2,0:2)

Jak je vidno na fotkách, tak bylo nejen sychravo, ale i zamlženo, takže se ani nedivím, že bylo na zápase pouze pět diváků, protože většina lidí radši zůstala v posteli, ale kluci nemohli, neboť je čekal zápas s velmi silným soupeřem B týmem Chrudimi.

Zápas jsme otevřeli už ve druhé minutě Kosťovou žabičkou. Hosté ovšem nelenili a do minuty skórovali. Ovšem jejich gól neplatil, neboť hostující hráč nebyl napsán v zápise, což strhlo velkou diskuzi na obou střídačkách, neboť hosté chtěli hráče připsat dodatečně do zápisu. Kluci nechtěli opakovat situaci z minulého roku, kdy půjčili stejnému soupeři své dresy a nakonec s nimi prohráli. Pravidla jsou pravidla, a tak se pokračovalo dál. Na hostech však bylo vidět, že je to rozhodilo a tak přitvrdili hru, ze které byl v páté minutě vyrovnávací gól.

Ve druhé minutě druhé třetiny se trefil Čerňa, kterému namazal Sláva. Ovšem poté už úřadovali jen hosté, kteří využili dvě nabídnuté přesilovky v deváté a ve třinácté minutě a dostali se tak poprvé v zápase do vedení.

Třetí třetina už byla bohužel v režii hostů. Ve třetí minutě jsme přišli o dva klíčové hráče Hejkyho (2 min.) a Slávu (10 min.), čehož hosté využili a během jedné minuty nám dali dva góly, na které jsme už nedokázali do konce třetiny odpovědět.

Střely na branku: 31:38 (10:12, 12:13, 9:13), vyloučení: 9:5 (2:2, 4:2, 3:1), přesilovky: 3:3, využití přesilovek: 0:2, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Dvořáček Tomáš – Košťál Robert, Vokál Petr, Žák Daniel, Starý Martin - Zdeněk Slavomír, Hejkrlík Martin, Hanč Michal ©, Vašina Adam, Šlitr Vojtěch, Černický David, Homola Ladislav, Jurga Lukáš, Vondra Jan

Branky: Hanč Michal (1), Černický David (1), Zdeněk Slavomír (0+1)