Archiv 2012: Konečně jsme je porazili

02. 04. 2012 | Richard Novák | Starší žáci - V neděli 1. 4. odehráli svůj další dvojzápas starší žáci. Utkání se konala na půdě městského rivala HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice.

HBC Autosklo-H.A.K.Pardubice-ERA Svítkov Stars Pardubice 2 : 4 (0:2, 2:0, 0:2) střely na branku 19:24, vyloučení 3:3,
branky Svítkova: 0:1 Horák (Liška), 0:2 Klinecký (Kubišta), 2:3 Horák (Doležal),2:4 Klinecký (Král)

Do prvního utkání jsme šli z odhodláním konečně soupeře porazit. Do utkání jsme nastoupili téměř kompletní. Po většinu zápasu jsme hráli hokejbal, který se musel líbit. Poprvé jsme se prosadili ve 12. minutě zásluhou Pavla Horáka a sekundu před koncem třetiny jsme skórovali podruhé po nádherné akci první lajny na jeden dotek. Do prázdné branky střílely Klinecký. Ve druhé třetině přebral iniciativu soupeř a my ho bohužel nechali vyrovnat. Slabší chvilku si při druhém gólu soupeře vybral náš brankář. Nnaštěstí jsme se z toho oklepali a pilně pokračovali v útočných akcích. Do vedení jsme se dostali 24 sekund  před koncem, kdy se prosadil podruhé Pavel Horák a soupeř si vzal odechový čas. Naštěstí naši hráči okamžitě zavezli míček do soupeřova pásma a 9 sekund před koncem rozhodli o našem vítěztví, když se trefil podruhé Daniel Klinecký.

HBC Autosklo-H.A.K.Pardubice-Era Svítkov Stars Pardubice 8:1 (3:0,3:0,2:1) střely na branku 33:15, vyloučení 3:9, branku Svítkova vstřelil: Klinecký (Král)

Do druhého utkání už zasáhli všichni hráči, ale zápas se nám hrubě nepovedl. Jako už poněkolikáté druhé utkání nejsme schopni zvládnout a většinou vysoko prohrajeme. Hráči se nesoustředí na hru a zbytečné fauly nás stojí hodně sil. Sedm vyloučených za jednu třetinu je hodně. Přesto jsme se snažili za stavu 0:4 stáhnout hru na 2 formace, ale ihned jsme inkasovali dvě další branky a bylo po zápase. Potom už jsme hráli na kompletní tři lajny. Mile překvapila třetí lajna, která inkasovala jenom jednu branku. V tomhle utkání jsme propadli jako celý tým, bohužel se nikomu nic nedařilo.

Momentálně se musíme připravit na nějtěžšího soupeře který nás čeká doma za 14 dní a to celek Poličky. Budeme muset zapracovat na přistupování našich útočníků k obráncům soupeře a soustředit se na předbrankový prostor.

Sestava: B: Kánský, O: Škodová, Kudláček, Michal J., Novák T., Půlpán, Bažant, Ú: Horák "A", Doležal, Liška, Klinecký, Kubišta, Král, Novák R. "C", Michal P., Gregorová "A", Hromádko