Archiv 2012: Dvořáček čaroval, ale na Prachovice to nestačilo

15. 10. 2012 | Jana Martinů | KHbL - V neděli čtrnáctého se za slunečného počasí kromě Zlaté přilby odehrál i zápas B týmu Svítkova proti Prachovicím, který pro nás nedopadl dobře stejně, jako pro Lukáše Drymla, který skončil čtvrtý. Článek nám zaslala vedoucí týmu Jana Martinů:

SK Holcim Prachovice - TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)

V neděli se Svítkovský B tým rozjel na zápas do Prachovic, kde se představil s novým brankářem Tomášem Dvořáčkem (posilou z Hradce Králové), pěti obránci a sedmi útočníky, mezi kterými byl i brankář Jan Vondra a Martin Cinko + Pavel Šprincl z A týmu Svítkova. Je škoda, že i přesto, že A tým v neděli nehrál, tak nebyl schopen dát větší počet hráčů, kteří by nám jistě pomohli k výhře.

Zápas otevřeli domácí v deváté minutě velmi smolným gólem, který prošel kolem těla protihráče a který brankář nemohl vidět, ani kdyby chtěl. Dvě minuty poté pálili domácí od modré a trefili pravé víko brány, opět velmi nešťastný gól a absolutně nechytatelný. Sice jsme po první třetině prohrávali o dva góly, ale jak zaznělo na střídačce: „Vždycky jsme tady na začátku prohrávali a i o víc gólů“, jde usuzovat, že jsme to rozhodně nevzdávali.

Což se ukázalo hned na začátku druhé třetiny, kdy se prosadil Adam Vašina po spolupráci Martina Cinka (perspektivního staršího dorostence hrajícího za A tým) a Michala Hanče. Bohužel to byl ale jediný gól, který jsme dali a který také ve druhé třetině padl.

V třetí třetině jsme už bohužel nenavázali na Adamův gól, i přesto, že šance byli, jako ta Ládi Homoli, či Pavla Šprincla a i dalších. Naopak domácí nám dali v sedmé minutě třetí gól a ke konci třetí třetiny ještě využili přesilovku (jedinou z pěti). Nám se bohužel nepodařilo využít ani jednu z šesti, které nám domácí nabídli.

A na závěr, jak zaznělo na střídačce: „Oni chtěli vyhrát a my ne“, tak doufám, že příště budeme chtít vyhrát my J Nutno říct, že Práchovičtí fanoušci stojí opravdu za to, hlavně fanynky a kdo to neviděl a hlavně neslyšel, tak neuvěří.

Střely na branku: 46:33 (14:12, 15:12, 17:9), vyloučení: 8:7 (1:2, 3:2, 4:3), přesilovky: 5:6, využití přesilovek: 1:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Dvořáček Tomáš – Košťál Robert, Vokál Petr, Bulva Martin (A), Žák Daniel, Starý Martin - Zdeněk Slavomír, Hanč Michal, Vašina Adam, Homola Ladislav, Vondra Jan, Cinko Martin, Šprincl Pavel

Branky: Vašina Adam (1), Cinko Martin (0+1), Hanč Michal (0+1)