Archiv 2012: Devítigólová smršť v Ježkárně

25. 09. 2012 | Jana Martinů | KHbL - V neděli 16. 9. 2012 se Svítkovský B tým vydal do Heřmanova Městce, kde s přehledem vyhrál nad domácími Ježky. Od začátku zápasu bylo na hřišti pouze jedno mužstvo, které po celý zápas určovalo hru. Článek nám zaslala vedoucí týmu Jana Martinů:

Ježci Heřmanův Městec B  - TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B 2:9 (1:4, 0:4, 1:1)

Zápas otevřel Slavomír Zdeněk (as. Daniel Žák) už v první minutě první třetiny a minutu na to ještě přidala stejná dvojice druhý gól. Poté se prosadili i domácí, ale to bylo z jejich strany vše. Ke konci první třetiny se nejdříve trefil David Černický a po něm i Michal Hanč, kterému namazala perspektivní dorostenecká posila Martin Cinko.

Začátek druhé třetiny byl plný vyloučení na obou stranách. Až v šesté minutě se podruhé prosadil David Černický (as. Martin Hejkrlík). Čtyři minuty poté prostřelil brankáře domácích i kapitán týmu Zdeněk Kánský (as. Ladislav Homola, Tomáš Novák) a ve dvanácté minutě Daniel Žák (as. Vojtěch Šlitr). Dvacet vteřin poté si prohodili role při přesilovce, kterou využil Vojtěch Šlitr (as. Daniel Žák).

V třetí třetině v páté minutě dali domácí svůj druhý a také poslední gól v tomto zápase. Dvě minuty poté dokonal svůj hattrick Slavomír Zdeněk a tím uzavřel naši devíti gólovou smršť.

Střely na branku: 19:44 (9:15, 5:16, 5:13), vyloučení: 5:7 (2:2, 3:4, 0:1), přesilovky: 5:3, využití přesilovek: 0:1, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Vondra Jan – Košťál Robert, Vokál Petr, Novák Tomáš (A), Bulva Martin (A), Žák Daniel, Starý Martin, Zdeněk Slavomír, Kánský Zdeněk (C), Hejkrlík Martin, Hanč Michal, Vašina Adam, Šlitr Vojtěch, Černický David, Homola Ladislav, Cinko Martin

Branky: Zdeněk Slavomír (3), Černický David (2), Žák Daniel (1+4), Šlitr Vojtěch (1+1), Hanč Michal (1), Kánský Zdeněk (1), Hejkrlík Martin (0+2), Homola Ladislav (0+1), Novák Tomáš (0+1), Cinko Martin (0+1)