Archiv 2012: Deset svítkovských bojovníků zvítězilo

03. 09. 2012 | Jana Martinů | B tým - Téměř ve stejnou dobu, jako A tým, dobyl své první letošní vítězství i B tým proti HBC Splašeným Holím Pardubice. Kompletní článek nám zaslala vedoucí týmu Jana Martinů:

HBC Splašené Hole Pardubice – TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B 2:5 (2:0, 0:2, 0:3)

První zářijovou neděli se na hokejbalovém hřišti v Polabinách postavilo deset Svítkovských bojovníků s hvězdou na prsou proti domácím šestnácti Splašenkám. Splašenky měly za sebou čtvrteční přátelské utkání s Přeloučí, takže byly nabité energií, díky které se hned ve druhé minutě prosadily. My jsme se jen pomalu rozjížděli. V deváté minutě jsme ubránili oslabení, ale pár vteřin poté jsme bohužel inkasovali druhý gól. Po první třetině jsme prohrávali 0:2, ale kluci to nevzdali a vyburcovali se k obratu. Vlítli do druhé třetiny s tím, že chtějí vyrovnat. V páté minutě jsme bohužel nevyužili nabídnutou přesilovku 3x5, ale zato se nám vydařil konec druhé třetiny, kdy se v 11. minutě prosadil David Černický po přihrávce od Michala Hanče a tři minuty poté ještě vyrovnal Ladislav Homola, kterému namazal kapitán týmu Zdeněk Kánský a Robert Košťál. Třetí třetina už byla v naší režii. Ve třetí minutě nás nejprve dostal do vedení David Černický pod taktovkou Martina Hejkrlíka a šest minut poté jsme vedli o dva góly díky Ladislavu Homolovi opět s přispěním Martina Hejkrlíka. Ke konci třetí třetiny ještě využil nabídnutou přesilovku Vojtěch Šlitr, kterému asistoval Ladislav Homola a zasloužené vítězství bylo naše.

Střely na branku: 20:19 (7:6, 8:6, 5:7), vyloučení: 3:2 (0:1, 2:0, 1:1), přesilovky: 2:3, využití přesilovek: 0:1, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Vondra Jan – Starý Martin, Košťál Robert, Vokál Petr, Synek Michal – Homola Ladislav, Kánský Zdeněk, Hejkrlík Martin, Černický David, Šlitr Vojtěch, Hanč Michal

Branky: Homola Ladislav (2+1), Černický David (2), Šlitr Vojtěch (1), Hejkrlík Martin (0+2), Hanč Michal (0+1), Kánský Zdeněk (0+1), Košťál Robert (0+1)