Archiv 2012: Čtyři góly v pěti minutách nám zlomily vaz

19. 11. 2012 | Jana Martinů | KHbL – v neděli ráno se B tým Svítkova utkal doma s Deltou, která nastoupila v plné sestavě a zlomila B tým čtyřmi góly v pěti minutách. Článek nám zaslala vedoucí týmu Jana Martinů:

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B – Delta Pardubice 2:7 (0:4, 2:2, 0:1)

Brzké ranní vstávání čekalo B tým Svítkova, který se v neděli ráno postavil Deltě v plné sestavě. Díky zraněním jsme rozšířili naše řady o hráče A týmu, kteří se nevešli do odpolední sestavy proti Přelouči.

I přes nabitou sestavu soupeře jsme s nimi překvapivě drželi krok až do deváté minuty, kdy využili nabídnutou přesilovku. Nevím proč, ale to kluky rozhodilo a během čtyř minut jsme dostali tři góly a tak prohráli první třetinu 0:4.

Do druhé třetině jsme zvedli hlavy a bojovali, což nás odměnilo v páté minutě gólem Hejkyho, kterému namazal Čerňa. Soupeř nás však potrestal v osmé a v desáté minutě dvěma góly v přesilovce. Ke konci druhé třetiny Čerňa zabojoval a po asistenci Slávy a Žakyse skóroval.

Ve třetí třetině jsme bohužel nevyužili dvě přesilovky a naopak soupeř ve třinácté minutě přidal poslední sedmý gól.

A co říci na závěr? Myslím, že i přesto, že jsme prohráli, tak kluci hráli výborně. Slabou chvilku si vybrali v deváté minutě, kdy čtyřikrát inkasovali během pěti minut. Ale ve druhé třetině zabojovali a gólově se prosadili. Bohužel však nevyužili ani jednu přesilovku ze tří, které jim soupeř nabídl, na rozdíl od něj, který ani jednou nezaváhal. Pozitivní bylo, že kouč kluky na střídačce povzbuzoval, což se mi moc líbilo.

Střely na branku: 27:28 (5:13, 10:7, 12:8), vyloučení: 3:3 (2:0, 1:1, 0:2), přesilovky: 3:3, využití přesilovek: 0:3, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Vondra Jan – Košťál Robert, Vokál Petr, Bulva Martin (A), Žák Daniel – Zdeněk Slavomír, Kánský Zdeněk (C), Hejkrlík Martin, Vašina Adam, Šlitr Vojtěch, Černický David, Homola Ladislav, Jurga Lukáš - Mifek Milan, Velecký Jakub, Sura Tomáš (SD) z A týmu

Branky: Hejkrlík Martin (1), Černický David (1+1), Zdeněk Slavomír (0+1), Žák Daniel (0+1)