Archiv 2012: B tým získal skalp regionálního rivala

08. 10. 2012 | Jana Martinů | KHbL –  První říjnovou deštivou neděli se Svítkovský B tým utkal se svým regionálním rivalem, kterého velmi těsně porazil a připsal si tak jeho skalp. Článek nám zaslala vedoucí týmu Jana Martinů:

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)

Už od rána nepřetržitě pršelo a hřiště bylo plné vody a tak přišla na řadu košťata. Bohužel i přes veškerou snahu se nedařilo dostal vodu pryč a ta pořád přibývala, což hráčům stěžovalo hru. I přesto se však jako první trefil v jedenácté minutě první třetiny David Černický (as. Zdeněk Kánský) a dvě minuty poté přidal ještě druhý gól Adam Vašina (as. David Černický). Hned na začátku druhé třetiny se prosadili hosté a snížili tak naše vedení na rozdíl jednoho gólu. Naštěstí na konci třetí třetiny skóroval Martin Hejkrlík (as. Zdeněk Slavomír a David Černický) a uklidnil tak naší střídačku. V polovině třetí třetiny nás rozhodil druhý gól hostí a vnesl zmatek do naší hry. Naštěstí jsme to ustáli a nedovolili hostům vyrovnat.

Střely na branku: 28:20 (14:6, 9:7, 5:7), vyloučení: 1:3 (0:0, 1:3, 0:0), přesilovky: 2:1, využití přesilovek: 0:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Vondra Jan – Vokál Petr, Žák Daniel, Záleský Petr, Starý Martin - Zdeněk Slavomír, Kánský Zdeněk (C), Hejkrlík Martin, Hanč Michal, Vašina Adam, Šlitr Vojtěch, Černický David, Homola Ladislav

Branky: Černický David (1+2), Vašina Adam (1), Hejkrlík Martin (1), Zdeněk Slavomír (0+1), Kánský Zdeněk (0+1)