Archiv 2012: B tým zakončil podzim vítězstvím a hattrickem Žáka

03. 12. 2012 | Jana Martinů | KHbL – první adventní neděli se odehrál poslední zápas podzimní části, ve kterém se B tým Svítkova utkal s Ježky z Heřmanova Městce. Článek nám zaslala vedoucí týmu Jana Martinů:

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B – Ježci Heřmanův Městec B 8:2 (2:0, 3:1, 3:1)

První adventní neděli se odehrály poslední zápasy podzimní části krajské hokejbalové ligy, ve kterých se B tým Svítkova utkal na zasněženém domácím hřišti s Ježky z Heřmanova Městce.

Lehce zasněžený povrch hřiště nezabránil Lubošovi Pazderovi využít první nabídnutou přesilovku ve čtvrté minutě první třetiny (as. Martin Bulva a Slavomír Zdeněk). V jedenácté minutě přidal náš druhý gól a opět při přesilovce kapitán týmu Zdeněk Kánský (as. Robert Košťál).

V páté minutě druhé třetiny se poprvé trefil Daniel Žák (as. Jan Vondra a Ladislav Homola) a zvýšil tak naše vedení na 3:0. Ovšem Ježci to nevzdávali a čtyři minuty poté skórovali. Ve dvanácté minutě využil třetí přesilovku Lukáš Jurga (as. Martin Hejkrlík) a minutu dokonce ještě přidal pátý gól Vojtěch Šlitr (as. Adam Vašina a Zdeněk Kánský).

V desáté minutě třetí třetiny se podruhé trefil Daniel Žák (as. Martin Starý) a dvě minuty poté dal náš sedmý gól sám Ladislav Homola. Pár vteřin na to si pár hráčů zblízka vysvětlovalo své názory, z čehož bylo vyloučení na obou stranách plus OK navíc pro nás. Minutu do konce třetí třetiny využil čtvrtou přesilovku svým třetím gólem Daniel Žák (as. Adam Vašina) a zpečetil tím svůj hattrick. V posledních vteřinách hosté podruhé skórovali a upravili tím konečné skóre na 8:2.

Střely na branku: 29:30 (7:11, 10:9, 12:10), vyloučení: 4:6 (1:2, 0:1, 3:3), přesilovky: 4:1, využití přesilovek: 4:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Dvořáček Tomáš – Košťál Robert, Vokál Petr, Novák Tomáš (A), Bulva Martin (A), Starý Martin, Jurga Lukáš – Zdeněk Slavomír, Kánský Zdeněk (C), Hejkrlík Martin, Pazdera Luboš, Vašina Adam, Šlitr Vojtěch, Homola Ladislav, Vondra Jan, Žák Daniel

Branky: Žák Daniel (3), Kánský Zdeněk (1+1), Pazdera Luboš (1), Jurga Lukáš (1), Šlitr Vojtěch (1), Homola Ladislav (1+1), Vašina Adam (0+2), Bulva Martin (0+1), Zdeněk Slavomír (0+1), Košťál Robert (0+1), Vondra Jan (0+1), Hejkrlík Martin (0+1), Starý Martin (0+1)