Archiv 2012: B tým o víkendu střídavě oblačno

25. 09. 2012 | Jana Martinů | B tým - Dvojici zápasů měl o uplynulém víkendu v plánu náš B tým přičemž si připsal poloviční úspěšnost. Článek z obou utkání nám zaslala vedoucí týmu Jana Martinů:

Za deštivého sobotního dopoledne nastoupily tři kompletní lajny svítkovského B týmu proti osmi hráčům Roneky. První třetina tomu moc neodpovídala, ale pak se svítkovská mašina rozjela a zastavila se až na sedmnácti gólech.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B – HBC Roneka Pardubice 17:1 (3:1, 5:0, 9:0)

První gól padl překvapivě až v sedmé minutě první třetiny a to zásluhou Slavomíra Zdeňka, který přiběhl na zápas až těsně před začátkem zápasu. Další dva góly proměnil Martin Hejkrlík. Hosté dali svůj jediný gól zápasu v desáté minutě a to bylo z jejich strany vše.

V druhé třetině jsme dali pět gólů včetně jednoho z přesilovky. Dvěma góly se blýsknul Adam Vašina a David Černický, jedním obránce Tomáš Novák. U tří z nich asistovala posila z A týmu Pavel Šprincl a u jednoho i brankář Jan Vondra. Hosté dostali šanci bodovat při trestném střílení, což nevyužili.

Třetí třetina s devíti obdrženými góly už byla nad síly Roneky. Nejvíce byl vidět Pavel Šprincl, který dal dva góly a ještě na dva přihrál. Svůj třetí a čtvrtý gól si připsal Adam Vašina. Poslední gól dal hostující hráč svému gólmanovi v posledních vteřinách třetí třetiny.

Střely na branku: 47:8 (15:3, 14:3, 18:2), vyloučení: 3:4 (0:1, 2:2, 1:1), přesilovky: 4:2, využití přesilovek: 1:0, br. v oslabení: 1:0

Sestava: Vondra Jan – Košťál Robert, Vokál Petr, Novák Tomáš (A), Bulva Martin (A), Koch Robert, Šováň Pavel  - Zdeněk Slavomír, Kánský Zdeněk (C), Hejkrlík Martin, Pazdera Luboš, Vašina Adam, Šlitr Vojtěch, Černický David, Homola Ladislav, Šprincl Pavel

Branky: Vašina Adam (4+1), Šprincl Pavel (2+5), Hejkrlík Martin (2+4), Černický David (2+3), Zdeněk Slavomír (2+1), Šováň Pavel (1+2), Pazdera Luboš (1+2), Novák Tomáš (1), Košťál Robert (1), Koch Robert (1), Homola Ladislav (0+1), Kánský Zdeněk (0+1), Vondra Jan (0+1)

Fotogalerie:

TJ Paramo Svítkov Stars Pce B – HBC Medvědi Pardubice 3:8 (1:3, 2:4, 0:1)

Zápas otevřeli hosté už v první minutě první třetiny a dvě minuty poté využili přesilovku. V desáté minutě skóroval při přesilovce Luboš Pazdera (as. Robert Koch), čímž snížil na rozdíl jednoho gólu, ale bohužel hosté ve dvanácté minutě udeřili potřetí.

V první polovině druhé třetiny úřadovali jen hosté, kteří nám dali po sobě čtyři góly. My jsme se prosadili až ke konci druhé třetiny gólem Ladislava Homoli (as. Pavel Šprincl a Zdeněk Kánský) a Adama Vašiny (as. Martin Cinko a Robert Koch).

Na začátku třetí třetiny už jen hosté přidali poslední osmý gól.

Sestava: Vondra Jan – Košťál Robert, Vokál Petr, Novák Tomáš (A), Bulva Martin (A), Koch Robert, Šatara Petr  - Zdeněk Slavomír, Kánský Zdeněk (C), Hejkrlík Martin, Hanč Michal, Pazdera Luboš, Vašina Adam, Šlitr Vojtěch, Černický David, Homola Ladislav, Cinko Martin, Šprincl Pavel

Branky: Pazdera Luboš (1), Homola Ladislav (1), Vašina Adam (1), Koch Robert (0+2), Šprincl Pavel (0+1), Kánský Zdeněk (0+1), Cinko Martin (0+1)