Archiv 2012: Ani mladší dorost body z Moravy nepřivezl

06. 03. 2012 | Jana Martinů | Mladší dorost - Stejně jako A tým, i mladší dorost vyrazil na východ. A stejně jako A tým, ani on body nedovezl. Bližší podrobnosti přináší vedoucí týmu Jana Martinů:

Sobota 3. 3. 2012: HBK Bulldogs Brno – ERA Svítkov Stars Pardubice 9:1 (3:0, 3:1, 3:0), střely na branku 40:30 (13:6, 14:10, 13:14), tresty 2:2 (0:1, 2:0, 0:1), přesilovky (2:2), využití přesilovek (1:1).

Začátek zápasu jsme zaspali a tak jsme během prvních pěti minut inkasovali hned tři góly. To nás probudilo a začali jsme se soustředit na hru, díky čemuž se už domácím nepodařilo skórovat.

Na začátku druhé třetiny jsme se nestačili rozkoukat a už jsme opět lovili míček z naší sítě. V osmé minutě jsme využili nabídnutou přesilovku gólem obránce Petra Votavy, kterému krásně namazal Jan Svatuška. V třinácté minutě nás překvapili domácí dvěma slepenými góly během jedné minuty, na které jsme nestačili zareagovat.

Třetí třetinu jsme začali dobře, ale od páté do osmé minuty jsme dostali tři góly a tím bylo o zápasu rozhodnuto.

Soupiska: Ptáček JanHavránek Jakub, Michal Jan (SŽ), Sura Tomáš, Votava Petr (A) – Doležal Jiří (SŽ), Král Jakub (SŽ), Michal Pavel (SŽ), Pitthard Martin (C), Svatuška Jan, Strouhal Jan (MŽ)

Fotografie ze zápasu:

Neděle 4.3.2012: HbK INTEVO Karviná – ERA Svítkov Stars Pardubice 4:1 (1:0, 1:1, 2:0), střely na branku 30:14 (9:4, 8:5, 13:5), tresty 7:10 (3:3, 3:3, 1:4), přesilovky (8:6), využití přesilovek (1:1).

Utkání otevřeli domácí gólem ve druhé minutě. Poté nevyužili nabídnutou přesilovku 5x3. Ke konci první třetiny jsme dostali šanci střílet trestné střílení, které ale bohužel kapitán týmu Martin Pitthard neproměnil, takže se do šaten odcházelo za stavu 1:0, ale vyrovnání bylo blízko.

Ve třetí minutě druhé třetiny byl domácím uznán neregulérní gól (2:0). Dvě minuty po tomto sporném momentě jsme využili přesilovku gólem Jana Svatušky, kterému namazal Jakub Král (2:1).

Ve druhé minutě třetí třetiny se opět prosadili domácí (3:1). Poté zase nevyužili nabídnutou přesilovku 5x3. Ke konci zápasu už ji ale využili a upravili tak konečné skóre na 4:1.

Kluci makali a hráli nad své možnosti, ale nestačilo to, neboť zápas ovlivnili rozhodčí svými rozporuplnými rozhodnutími, kterými změnili celý vývoj zápasu.