Archiv 2011: Svítkovský koráb vyloupen hradeckými Piráty

09. 10. 2011 | Jana Martinů | Mladší dorost - V neděli 9. 10. v 9.30 proběhl na svítkovském stadionu duel mladšího dorostu se zkušenějšími královéhradeckými Piráty, který pro naše barvy neskončil příliš slavně.

ERA Svítkov Stars Pardubice  - HBC Hradec Králové 1988 1 : 5 (1:2, 0:1, 0:2), střely na branku 9:34 (4:10, 2:11, 3:13), tresty 9:9 (1:2, 2:2, 6:5), přesilovky (7:7), využití přesilovek (0:2), branka v oslabení (0:1).

První třetinu otevřeli hosté v 6 minutě gólem v oslabení a přidali další v 11 minutě. Na konci první třetiny dal náš jediný gól v zápase Tomáš Sura, asistence Martin Cinko. V druhé třetině využili hosté přesilovku gólem v 8 minutě. Třetí třetina byla plná vyloučení a to v poměru 6:5. Hosté byli v 6 minutě vyloučeni na 2+10 minut za zákrok do hlavy našeho hráče Patrika Kalivody. Minutu na to došlo ke společnému vyloučení na obou stranách. Ve 12 minutě byl vyloučen náš hráč Jan Svatuška na 2+2+2+10 minut, což náš tým velice oslabilo a hosté to potrestali svým pátým gólem. Tím střelecký koncert hostů skončil a zápas se v klidu dohrál.

Soupiska: Ptáček Jan, Kánský Štěpán – Michal Jan, Sura Tomáš, Svatuška Jan (A), Votava Petr (A) – Cinko Martin, Doležal Jiří, Havránek Jakub, Jelínek Oldřich, Kalivoda Patrik, Liška Kristián, Pitthard Martin (C)