Archiv 2011: Svítkov proti Přelouči bez gólu

04. 04. 2011 | Matouš Musil | 1.liga - Do dnešního zápasu nastoupil Svítkov oslaben o řadu kvalitních hráčů z důvodů nemoci, ale i propujčení několika jedinců pro důležitěší zápas dorostu celku ALFA Pardubice.

Svítkovu v tomto zápase už šlo jen očest, protože jejich jistotu udržení se v první národní lize nedokázal ohrozit Hradec Králové v zápasu s Heřmanovým Městcem.

Do zápasu vstoupily oba celky v celku rychlmi útoky a tak se hrál dost živý hokejbal. To se uvolnilo po páté minutě kdy byla znát jistá převaha Přelouče zejména kvůli nepřesným přechodům Svítkova do útočné půlky. Na to i doplatily když střelou od modré Přelouč získala vedení. První třetinu Svítkov stav udržel, ale druhá třetina se opět nesla spíše v převaze Přelouče. Golem svou převahu pomalu potvrzovaly více a více. Třetí třetinu se hra přes snahu Svítkova odvíjela proti jejich štěstí a stav zápasu skončil 0:4 pro Přelouč.

Z pohledu vedoucího A-teamu : Dnes se kluci snažili co mohli, ale oslabení celku jim neumožnilo rozložit síly do celého zápasu a Přelouč v tomto měla velkou výhodu. Vyzdvihnout musím práci hráčů Maixnera, Švihlíka a Filipa kteří hrály co to ,,šlo" a pro tým byli velkým přínosem. Všem hráčům za zápas děkuji!

V tomto zápase si také Svítkovské vedení zkusilo koncept soutěžení s diváky o ceny od našich sponzorů. Tuto atrakci plánujeme pořádat v různých formách celou příští sezonu a doufáme, že to bude příjemné zpestření pro všechny návstěvníky hriště. Ceny do víkendového utkání věnovalo sportovní centrum Svítkov (http://www.sportpardubice.cz/) a tímto mu děkujeme.

ERA Svítkov Stars Pardubice - HC Jestřábi Přelouč 0:4 (0:1,0:1,0:2)

Střely: 19:35, vyloučení: 3:5, využití přesilovek: 0:1