Archiv 2011: Prohra mladšího dorostu s Letohradem

15. 10. 2011 | Jana Martinů | Mladší dorost - V sobotu 15. 10. 2011 proběhl ve Svítkově zápas mladšího dorostu s jedním předních týmů extraligy - SK OEZ Testa Letohrad.

Ve 14:00 hodin přivítal domácí tým ERA Svítkov Stars Pardubice regionálního souseda SK OEZ Testa Letohrad, se kterým prohrál 1:4 (1:1, 0:1, 0:2), střely na branku 20:28 (4:7, 6:10, 10:11), tresty 2:3 (1:0, 0:2, 1:1), přesilovky (3:1), využití přesilovek (0:1).

První třetinu otevřeli hosté gólem v deváté minutě, na což jsme hned odpověděli gólem Martina Cinka, asistence Oldřich Jelínek. Ve druhé třetině v druhé minutě jsme opět inkasovali a poté nevyužili dvě přesilovky. Na začátku třetí třetiny nám hosté zranili našeho hráče Martina Cinka, který byl ze zadu naražen hlavou na mantinel, za což dostali trest 5+OK. Po tomto zákroku jsme bohužel museli Martina odvézt do nemocnice. Všichni hráči byli tímto zákrokem otřeseni. V sedmé minutě náš brankář vychytal trestné střílení, ale v jedenácté minutě jsme dostali třetí a minutu na to čtvrtý gól. Po té jsme si vzali oddechový čas a hráli bez brankáře. Stav utkání se už nezměnil, i když šancí bylo dost.

Soupiska: Jandera Vojtěch, Ptáček Jan – Michal Jan, Sura Tomáš, Sušer Robin, Svatuška Jan (A), Votava Petr (A) – Burgert Marek, Cinko Martin, Doležal Jiří, Havránek Jakub, Jelínek Oldřich, Kalivoda Patrik, Pitthard Martin (C), Procházka Jakub