Archiv 2011: Premiérový výjezd mladšího dorostu bez bodu

20. 09. 2011 | Jana Martinů | Mladší dorost - V uplynulém víkendu absolvovali mladší dorostenci svůj první výjezd za hranice všedních dnů, který směřoval do západních Čech. Z mise do Dobřan a Plzně se vrátili bez bodu.

V sobotu 17. 9. 2011 jsme se od 16:00 hodin utkali s týmem TJ Snack Dobřany, se kterým jsme prohráli 9:2 (2:0, 4:1, 3:1), střely na branku 36:26 (10:9, 12:8, 14:9), tresty 10:9 (4:3, 1:2, 5:4), přesilovky (7:9), využití přesilovek (2:1).

První třetina byla velmi vyrovnaná, ale bohužel jsme nevyužili významné početní výhody (čtyři minuty 5 na4 anásledně 5 na 3) a naopak jsme dostali dva góly. V druhé třetině se až za stavu 3:0 probudil Jan Svatuška a dal náš první gól (asistence Martin Cinko). V desáté minutě ale obdržel osobní trest, který ho do konce třetiny nepustil do hry. Ve třetí třetině jsme v desáté minutě jsme využili přesilovku gólem Jiřího Doležala (asistence Jan Svatuška). Na konci utkání došlo k nevídanému souboji našeho hráče Patrika Kalivody s domácím brankářem.

Soupiska: Ptáček Jan – Michal Jan, Svatuška Jan (A), Sušer Robin, Votava Petr (A) – Cinko Martin, Doležal Jiří, Jelínek Oldřich, Kalivoda Patrik, Novák Jakub, Pitthard Martin (C), Janderová Veronika

Fotogalerie z utkání:

V neděli 18. 9. 2011 v 10:00 hodin jsme se utkali s týmem HBC Plzeň, se kterým jsme prohráli 11:1 (4:0, 4:0, 3:1), střely na branku 39:10 (13:1, 16:5, 10:4), tresty 2:3 (1:1, 0:1, 1:1), přesilovky (3:2), využití přesilovek (0:0).

Do desáté minuty první třetiny jsme udrželi čisté konto. Bohužel poté jsme během čtyř minut dostali čtyři góly a tak první třetina skončila za stavu 4:0. V druhé třetině se situace opakovala, neboť do sedmé minuty jsme neinkasovali ani jeden gól. Další tři góly jsme pak dostali během posledních pěti minut. Pěkný únik obraně a samostatný nájezd na bránu předvedl ve třinácté minutě Martin Pitthard, bohužel ho však neproměnil. V třetí třetině začali padat góly do naší branky již od čtvrté minuty. V osmé minutě předvedl pěknou akci Jan Svatuška, ale neproměnil. Náš jediný gól dal v deváté minutě Jiří Doležal (asistence Martin Pitthard).

Hodnocení vedoucí Jany Martinů:

Do Dobřan a do Plzně jsme odjeli jen s jedním brankářem a se dvěma pětkami, což se negativně projevilo na našem výkonu, neboť protihráči měli výhodu dvou brankářů a tři pětek, takže mohli hráče vystřídat.

Na rozdíl od našich soupeřů jsme na utkání cestovali 3 hodiny vlakem s přestupem v Praze a v Plzni a také tramvají a autobusem po Plzni. Na ubytovnu v Plzni jsme dorazili v sobotu o půl deváté večer. Musím říct, že mě kluci velmi překvapili tím, jak to zvládli, neboť tahat veškerou výstroj a hokejky bylo náročné a oni to zvládli bez remcání a tím mají můj obdiv.