Archiv 2011: Poslední domácí zápas mladšího dorostu neúspěšný

27. 11. 2011 | Jana Martinů | Mladší dorost - V sobotu 26. 11. 2011 se domácí tým ERA Svítkov Stars Pardubice utkal se čtvrtým týmem HBC Plzeň. Zápas měl srdce, ale na favorita to nestačilo.

ERA Svítkov Stars Pardubice – HBC Plzeň 3 : 7 (1:4, 2:2, 0:1), střely na branku 28:39 (5:12, 13:20, 10:17), tresty 10:11 (3:3, 3:3, 4:5), přesilovky (10:8), využití přesilovek (2:1).

Zápas otevřeli hosté gólem ve 2. minutě a další přidali v 8. minutě při přesilovce. Dvě minuty poté jsme se prosadili i my, když jsme využili přesilovku gólem Jana Svatušky, kterému asistoval kapitán týmu Martin Pitthard. Než jsme se stačili rozkoukat, tak během minuty hosté skórovali. Poté došlo k oboustrannému vyloučení a hrálo se ve čtyřech. Minutu před koncem první třetiny jsme bohužel inkasovali čtvrtý gól.

Druhou třetinu otevřeli opět hosté gólem ve 3. minutě. Minutu poté se prosadil při přesilovce i náš hráč Daniel Klinecký, kterému namazal Martin Pitthard. Hosté ale opět do minuty skórovali a tak došlo na naší straně k výměně brankáře a to brány se postavila jednička týmu Jan Ptáček. Kluky to nakoplo a tak se minutu na to prosadil sám Martin Pitthard po krásné akci od Daniela Klineckého a Jana Strouhala. V 10. minutě se vyznamenal náš brankář, když vychytal trestné střílení.

Do třetí třetiny jsme nastoupili ve dvou lajnách. Šance se přelévaly na obou stranách. V 11. minutě jsme bohužel nevyužili nabídnutou dvouminutovou přesilovku 5x3. Minutu před koncem jsme nešťastně dostali sedmý gól. Dvě sekundy před koncem zápasu došlo k hromadnému vyloučení na obou stranách.

Soupiska: Jandera Vojtěch, Ptáček Jan – Havránek Jakub, Kudláček Aleš (SŽ), Michal Jan (SŽ), Sura Tomáš, Svatuška Jan, Votava Petr (A) – Burgert Marek, Horák Pavel (SŽ), Jelínek Oldřich, Kalivoda Patrik, Klinecký Daniel (SŽ), Michal Pavel (SŽ), Novák Jakub, Pitthard Martin (C), Strouhal Jan (MŽ)