Archiv 2011: Pardubické derby starších žáků

13. 10. 2011 | Richard Novák | Starší žáci - Na utkání s HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice jsme se všichni těšili. Dokázali jsme si, že plní-li hráči svoje povinnosti, tak jsme schopni hrát pěkné zápasy, i když je prohrajeme.

ERA Svítkov Stars Pardubice – HBC Autosklo H.A.K. Pardubice    2:3, (0:0,1:2,1:1), střely na branku 11:25, vyloučení  6:5,  využití  přesilovek  0:1

Do utkání jsme vstoupili s respektem a hnedka v první minutě už jsme mohli dvakrát prohrávat , ale podržel nás brankář Štěpán Kánský. Hráli jsme hodně nepřesně a tak se soupeř ujal vedení na 0:1, ale netrvalo to dlouho a za minutu bylo vyrovnáno. Prosadil se Michal Jan po přihrávce Elišky Škodové, pro kterou to byl její první hokejbalový bod v životě. Bohužel v půlce zápasu náš obránce Pavel Michal zbytečně fauloval protihráče u hrazení a vyfasoval trest 3 + OK a soupeř tuto přesilovku využil na 1:2. Po další naší hrubce už jsme prohrávali 1:3, ale minutu před koncem jsme vykřesali naději na bod, kdy se prosadil na 2:3 Pavel Horák. Asistoval mu Jiří Doležal. Vyrovnat se nám už ale nepovedlo.

ERA Svítkov Stars Pardubice – HBC Autosklo H.A.K. Pardubice    3:5, (0:2,3:1,0:2), střely na branku 15:25, vyloučení  4:3,   využití  přesilovek  0:0

Do utkání jsme zase vstoupili špatně a hned první útok hostí znamena,l že jsme prohrávali 0:1. Bohužel stejný hráč hostů se prosadil znova od mantinelu a bylo to 0:2. Do druhé třetiny  jsme vstoupili  jako jiný tým a dokázali jsme snížit na 1:2 po střele Pavla Horáka a asistencích Krále a Kudláčka. Dvě minuty nato bylo vyrovnáno - opět se prosadil Pavel Horák, asistence Král. Minutu a půl nato jsme šli do vedení  3:2,  kdy se opět prosadil ten den asi náš nejlepší hráč Pavel Horák po asistencích Krále a Doležala. Vedení  jsme si do třetí třetiny ale nepřinesli a opět po naší hrubce soupeř vyrovnal. Ve třetí třetině jsme se už bohužel neprosadili a soupeř nás potrestal 2 brankami.

Sestava: B: Kánský, O: Kudláček, Michal  J., Michal P., Půlpán, Škodová. Ú:Král, Horák „A“, Doležal, Liška, Novák R.“C“, Gregorová „A“, Novák T., Hlaváček, Hromádko, trenéři: Kánský a Novák

Co závěrem: Na11 a15 střel se asi nedá vyhrávat a na tom budou muset hráči zapracovat a více střílet.