Archiv 2011: Neúspěšný začátek starších žáků v Poličce

20. 09. 2011 | Richard Novák | Starší žáci - Jako poslední z účastníků dlouhodobých soutěží zasáhli do bojů starší žáci Stars. Tým oslabený o hráče posilující mladší dorost na body v Poličce nedosáhl.

SK Kometa Polička - ERA Svítkov Stars Pardubice    4 : 0  (1:0,1:0,2:0), střely na bránku 34:13, vyloučení 3:3

Do utkání jsme šli ,že nemáme co ztratit. Bez 3 hráčů základní sestavy jsme  moc šancí si nepřipravili a jedinou co jsme proměnili v branku nám rozhodčí neuznal pro faul našeho hráče u mantinelu. Nejlepším hráčem tohoto utkání byl na naší straně brankář David Kaplan, který nás hodně podržel.

SK Kometa Polička - ERA Svítkov Stars Pardubice    15 : 1 (8:1,4:0,3:0), střely na branku 40:9,  vyloučení 4:1

Druhé utkáni bylo po sedmi minutách rozhodnuté, když jsme prohrávali již 5:1. Hned v první minutě jsme se trefili a vedli zásluhou Kuby Krále 1:0, ale to bylo z naší strany všechno. Ve třetí minutě jsme dostali sporný gól, který hráče z naší první lajny kompletně rozhodil. Jediným hráčem, který ve druhém utkání nevypustil ani jedno střídání a hrál naplno byla Káťa Gregorová. Většina útočníků nebyla schopna si hlídat obránce na modré čáře, z čehož jsme zejména inkasovali. Bohužel nám chybí důrazný bek před vlastní brankou, který by se nebál čistit prostor a nenechal soupeřovy útočníky zbytečně odražené míčky dorážet.

Sestava: B: Kaplan David, O: Kudláček Aleš, Liška Kristián, Michal Pavel, Kánský Štěpán, Ú: Gregorová Kateřina, Novák Richard „C“, Půlpán Daniel, Král Jakub “A“, Horák Pavel“A“, Hromádko Roman, Hlaváček Tomáš.

Trenér: Kánský Zdeněk

Závěrem:  Pokud bychom hráli jako druhé utkání všechny, tak nejsme schopni nikoho porazit. Hráči by si měli uvědomit, že soupeř se sám neporazí.