Archiv 2011: Mladší dorost dopadl na dno

19. 11. 2011 | Jana Martinů | Mladší dorost - V sobotu 19. 11. čekal naše dorostence souboj s TJ Snack Dobřany o smutné poslední místo v tabulce. Souboj bohužel nedopadl pro naše barvy šťastně.

ERA Svítkov Stars Pardubice – TJ Snack Dobřany 1 : 3 (1:1, 0:2, 0:0), střely na branku 16:29 (4:8, 8:12, 4:9), tresty 6:4 (1:0, 2:2, 3:2), přesilovky (3:5), využití přesilovek (0:0).

Do zápasu s TJ Snack Dobřany jsme nastoupili posíleni o starší žáky, kteří ale měli v nohách již dva zápasy s Hradcem Králové, což se na nich během zápasu projevilo.

První třetina byla velmi vyrovnaná. Oba týmy do toho šly hned od začátku na plno, což se projevilo ve 3. minutě, kdy se prosadil náš hráč Oldřich Jelínek, který nás dostal do vedení, které jsme udrželi až do 8. minuty, kdy hosté svým důrazem vyrovnali, takže se odcházelo do šaten za stavu 1:1.

Druhou třetinu jsme začali v oslabení, které hosté nevyužili. Ti ale pořád zvyšovali svůj tlak, a tak se v 6. minutě prosadili při hře 4x4 a další gól ještě přidali v 10. minutě. Po těchto dvou obdržených gólech stáhl trenér hru na dvě lajny, ale kýžené ovoce to bohužel nepřineslo, takže hosté vyhráli druhou třetinu 0:2.

Třetí třetinu jsme opět začali v oslabení, které naštěstí hosté nevyužili. Ve 4. minutě jsme bohužel ani my neproměnili nabídnutou přesilovku. Hra nabývala na intenzitě, které vyústilo v 9. minutě k vyloučení na obou stranách. Šance jsme měli, ale bohužel jsme je neproměnili (jednou zazvonila tyčka a podruhé břevno). Třetí třetinu jsme bohužel dohrávali v oslabení.

Soupiska: Ptáček Jan, Jandera Vojtěch – Kudláček Aleš, Michal Jan, Sura Tomáš, Svatuška Jan, Votava Petr (A), Janderová Veronika – Burgert Marek, Doležal Jiří, Horák Pavel, Jelínek Oldřich, Kalivoda Patrik, Klinecký Daniel, Kubišta Dominik, Liška Kristián, Michal Pavel, Novák Jakub, Pitthard Martin (C)